İtalyada Çocuklarınız İçin Su Parkları

İtalya’da çocukla tatil yapmanın zevki bambaşkadır. Alışılagelmiş tema parkları, hayvanat bahçeleri ve oyun merkezleri dışında İtalya’nın ünlü su parkları ile çılgınla eğlenceler sunacaktır. Her biri birbirinden güzel su parklarından hangisine yakınsanız mutlaka bir gününüzü buraya ayırmanızı tavsiye ederiz. İtalya’ya çocukla gidip su parklarına uğramadan olmaz.

GARDALAND

Kuzey İtalya’da bulunan ve ayrıca 370 km2 yüzölçümü ile İtalya’nın en büyük gölünün hemen yanında çocuklarınızın eğlenebileceği çok güzel bir park. Verona’dan otobüs ile Garda kasabasına ulaşım oldukça kolaydır. Avrupa’da en çok ziyaret edilen ve ayrıca 3. en büyük eğlence parkıdır. Park içerisinde trenler, su parkları 3D sinemalar ve tabiki roller coaster ile eğlencenin doruklarına çıkacağınız bir yerdir.

Fiyat bilgisi için buraya tıklayınız.

Adres : Via Derna, 4  –  37014 Castelnuovo del Garda Verona

  ACQUAWORLD

İtalya’nın ilk kapalı su parkı olma özelliğine sahip tema parkı 1500 kapasitelidir. Park içerisinde 11 yüzme havuzu, su parkları, şelaleler, ahtapot havuzu ve dalga tankları mevcuttur.

Fiyat bilgisi için buraya tıklayınız.

Adres: Via Giorgio la Pira, 16  –  20863 Concorezzo Monza e della Brianza

ONDALAND

Birbirinden farklı eğlence ve aktivitenin bir arada olduğu oldukça eğlenceli, sulu bir park.

Fiyat bilgisi için buraya tıklayınız.

Adres: Via Case Sparse, 1 – Vicolungo Novara

AQUAFAN

Sıcak yaz günlerinde serinlemek için içerisinde su oyunları, şovlar ve daha fazla eğlence olan Avrupa’nın en meşhur su parklarından biridir.

Adres : Via Ascoli Piceno, 6 – 47838 RIccione RN

 

ETNAPARK

Su parkı, tema parkı ve 5 hektar alan içerisinde ki tarihöncesi parkıyla ziyaretçilere inanılmaz eğlenceli anlar yaşatan aynı zamanda 34 farklı aktivite sunan bir parktır.

Fiyat bilgisi için buraya tıklayınız.

Adres : C.da Agnelleria, 95032 Belpasso

AQUALANDIA

İtalya’da en iyi park olarak 7 kez ödül almış park her yaştan insana ekstrem sporları, şovları ve daha fazlası ile eğlenceyi vaad etmektedir. 5 adet tematik parkı ile 26 farklı su aktivitesi ve 6 akrobatik şov sizleri beklemektedir.

Fiyat bilgisi için buraya tıklayınız.

Adres : Via M. Buonarroti, 15, 30016 Jesolo Venezia

MIRABEACH

Park içerisinde yapılmış lagünler, nehirler, su kaydırakları ile farklı farklı temalar sayesinde eğlenebileceğiniz çok gösterişli bir park.

Fiyat bilgisi için buraya tıklayınız.

Adres : Via Romea Sud – 48124 Ravenna

More from the blog

Çocukla Tatili Kolay Hale Getirme

Çocukla tatile çıkma fikrini kafanıza koyduysanız onlara yapmak istedikleri şeyler için fırsat vermeyi unutmayın. Çocuğunuzla yapacağınız en iyi tatil destinasyonu muhakkak egzotik yerlerdir. Bu...

Hamileyken Tatil

Hamile misin? Öyleyse tebrik ederiz. Hamile olup da yerinde duramayanlardan mısınız? Öyleyse bu yazımız tam size göre. Bu yazımız hamileyken tatile nereye gideceğim sorusunu soranlara gelsin....

Çocuklar İçin Paris

Her çocuğun en büyük hayali Disneyland’agitmektir. Çocukla yurt dışına çıkıp hele bir de Paris’e gidiyorsanız büyük bir eğlence sizleri bekliyor. Disneyland’ın ana vatanı olan Paris, çocukla yurtdışına çıkmak konu...

Çocuklar İçin Malezya

Uzakdoğu tatili denilince insan bir kere düşünüyorsa çocuk sahibi aileler iki kere düşünür. Çünkü biz Türkler nedense çocukla tatil olmaz anlayışını benimsemişizdir. Hem ebevenylerin...