Tayland’ın son yıllarda en çok sözü edilen, en bilinen ve en güzel adası Koh Samui! Koh Samui adasında konaklama, Koh Samui adası otel tavsiyesi, Koh Samui adasında nerede konaklanır gibi aklınızda muallak olabilecek soruların cevabı işte karşınızda!

AKYRA CHURA SAMUI
MUSON YAĞMURLARI BAŞLAMADAN KOH SAMUI ADASINI ZİYARET EDİN!

Youtube kanalımızdan Akyra Chura Hotel videomuzu izleyip buradan abone olmayı unutmayın.

Koh Samui adasının meşhur kumsalı Chaweng sahil şeridinde konumlanan otel misafirlerini en güzel şekilde ağırlamak için elinden gelen hizmeti göstermektedir. Thai orkideleri ve bilumum yeşillikler ile çevrelenmiş otelde odanızdan bir kaç adım uzaklıktaki denize erişim sağlayabileceğiniz gibi havuzun içinden denize nazır bir serinleme size göre ise Akyra Chura’da konaklamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yaşadığınız ülke’de iş, güç, trafik ve buna benzer pek çok kötü duygu ve yaşam şartından kısa bir süreliğine uzaklaşıp Tayland’ın güzelim adası Koh Samui’ye gelipte bir kaç gün huzur bulmak istiyorsanız yeşile ve mavinin her tonunu birlikte sizlere sunan Akyra Chura en doğru adres olacaktır.

Akyra Chura Tayland körfezinin yanı başında sizlere stresten uzak, huzurlu, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmayı vaad etmektedir. 4 farklı oda tipi, okyanusa açılan havuzu, özel kumsalı, etrafı saran yemyeşil bahçesi ile aradığınız huzuru sizlere fazlasıyla sunan bir oteldir.

Sıkıcı ve dar oda yapısından tamamen uzak olan Akyra Chura odalarının hepsi geniş, ferah otel odasından çok adeta 1+1 daire konseptindedir. Odaların geniş yatak odası, oturma odası ve banyosu olduğunu gibi aynı zamanda oldukça geniş balkonu da bulunmaktadır.

Akyra Chura Oda Tipleri

• Grand Deluxe

• Grand Deluxe Sea View

• One Bedroom Suit

• One Bedroom Suite Sea View

Göz kamaştırıcı manzaraya sahip Akyra Chura lüks tatil anlayışı ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamakta ve memnun etmektedir.

Tatile çıkmadaki amaç yoğun ve stresli günlerin geride bırakılıp, dinlenip, bedenimizi stresten arındırıp dingin bir ruh haline kavuşma arzusudur. Akyra Chura sizleri bu düşündüklerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için profesyonel ekibi ve çalışanları ile Koh Samui’de bekliyor.

Sabah sessiz bir ortamda ve dingin bir şekilde güne merhaba dedikten sonra Akyra’nın kahvaltı salonunda sabah esen ılık rüzgar eşliğinde serin serin kahvaltınızı keyifli bir şekilde yaptıktan sonra ister resort’ün kumsalında ya da havuzunda vakit geçirin isterseniz de adanın diğer kumsallarını gezin. Koh Samui adası inanın düşlediğiniz tatilden daha fazlasını sizlere sunacaktır.

Summary
Article Name
Akyra Chura Hotel Review
Description
Tayland'ın son yıllarda en çok sözü edilen, en bilinen ve en güzel adası Koh Samui! Koh Samui adasında konaklama, Koh Samui adası otel tavsiyesi, Koh Samui adasında nerede konaklanır gibi aklınızda muallak olabilecek soruların cevabı işte karşınızda!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here