SEARCH

Cebu Konaklama

Cebu Konaklama

Filipinler Cebu şehrine gelecekler Cebu’da konaklama konusunda tek adres : The Henry Hotel

Bazı Kışlar Sıcak geçer konseptli iki aylık Filipinler gezimizde bazı brokratik işlemleri halletmek ve tabi şehir hayatını gözlemlemek için Cebu’da iki gün geçirmeye ihtiyacımız vardı. Özellikle cennet adalardan şehir hayatına geçmek kısa süreli de olsa insanın moralini oldukça bozuyor. Bizi bu iki günlük arada misafir edecek Cebu The Henry Hotel bu geçişin mutlulukla sonuçlanmasını sağladı.

 
 

Yorgunlukla girdiğiniz otelin lobisinde sizi bekleyen güler yüzlü çalışanlar her Uzakdoğu ülkesinde olduğu gibi hoş geldin içeceğini esirgemiyorlar.

Lobide beklerken farklı bir otele adım attığınızı hissediyorsunuz. Renkli duvarları, antikanın modernlikle birleştiği mobilyaları, graffitileri ve duvarları süsleyen tabloları uzun bir süre etrafı süzmemize neden oluyor.

 
 

Burası böyle olunca odamızı gerçekten çok merak eder olduk. Odaya ilk adım attığımızda beklentimizin boşuna olmadığını anlıyoruz. Sanki masal alemine düşmüş gibiyiz. Gerçekten büyüleyici.

Günlerdir hasretini çektiğimiz o büyük, lüks yatak ve pofidik yastıklar ne kadar yorgun olduğumuzu hissetmemizi sağladı. Adeta vücudumuz dinlendi.

 
 

Henry Otel’in restaurantı Cebu’da gördüğümüz en sevimli, en yaratıcı ve en ilgi çekici dekorasyona sahip bir mekandı. Menüsünde aradığınız herşeyi bulabileceğiniz gibi bar kısmı da keyifli dakikalar geçirmeniz için tasarlanmış.

The Henry Hotel’in bulunduğu konum oldukça merkezi. Biz de işlerimizi kısa sürede halledip günün yorgunluğunu atmak için vaktimizi otelin havuzunda değerlendirdik. Çimlerin üzerine konulmuş rahat ve geniş şezlonglarda karpuzlu shake’imizi içerken havuz başında oldukça keyif aldık ve dinlenme fırsatı bulduk. Özellikle havuz için havlu vermeleri güzel bir incelik.

 
 

Sonuç olarak Cebu’da nerede konaklarım, hangi otel keyifli, havuzu olsun şık olsun, keyifli bir akşam geçirip gece de mışıl mışıl uyuyayım diyorsanız Gezgin Çift’in tavsiyesi Cebu The Henry Hotel.

The Henry Hotel İletişim Bilgileri

The Henry Hotel

Adres : One Paseo Compound, Ma Luisa Entrance Road, Banilad, Cebu City 5000

Telefon : +63 32 520 8877

Mail : reservations.cebu@thehenryhotel.com

Summary
Article Name
Cebu Konaklama
Description
Filipinler Cebu şehrine gelecekler Cebu’da konaklama konusunda tek adres : The Henry Hotel Bazı Kışlar Sıcak geçer konseptli iki aylık Filipinler gezimizde bazı brokratik işlemleri halletmek ve tabi şehir hayatını gözlemlemek için Cebu’da iki gün geçirmeye ihtiyacımız vardı. Özellikle cennet adalardan şehir hayatına geçmek kısa süreli de olsa insanın moralini oldukça bozuyor.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın