Her yıl gelenek haline getirdiğimiz Yılbaşı Filipinler Turu için 2018 Yılbaşında da yine bir aradayız. Filipinler’e defalarca gitmiş çift olarak sizlere Filipinler’de gezilecek yerler için unutulmaz bir En Ucuz Yılbaşı Filipinler Turu rotası hazırladık. Program detayları ve rotamız aşağıdaki gibidir;

2018 YILBAŞI FİLİPİNLER TURU

2400 USD (ÇİFT KİŞİLİK ODADA TEK KİŞİ KONAKLAMA)

EKSTRA TUR ÜCRETİ YOK

27 ARALIK 2017 – 08 OCAK 2018

MANILA

CORON ADASI

EL NIDO

PUERTO PRINCESA

BOHOL ADASI

BORACAY ADASI

FİLİPİNLER TURU VİZESİZDİR.

FİLİPİNLER TURUNA KATILACAK OLANLARIN BİLMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ ŞEY EKSTRA TUR ÜCRETİ VERMEYECEĞİDİR.

TURLAR BEYTOUR TURİZM (TÜRSAB NO : A GRUBU 1020) TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. 

İLETİŞİM 0530 403 55 87

UÇUŞ DETAYLARI VE SAATLERİ

UÇUŞUMUZ SİNGAPUR HAVAYOLLARI İLE MİL KAZANDIRAN SINIFTA GERÇEKLEŞECEK.

GİDİŞ

SQ 391 G 27DEC 3 ISTSIN HK22      I  1425 0545+1 
SQ 910 G 28DEC 4 SINMNL HK22    2  0920 1300  

 
DÖNÜŞ

SQ 921 G 07JAN 7 MNLSIN HK22     3  1900 2245   
SQ 392 G 08JAN 1 SINIST HK22      3  0150 0825

İSTANBUL – SİNGAPUR GİDİŞ DÖNÜŞ UÇUŞUMUZU SİNGAPUR HAVAYOLLARI İLE GERÇEKLEŞTİRİP FİLİPİNLER İÇİNDEKİ TÜM İÇ HAT UÇUŞLARIMIZ YEREL HAVAYOLU CEBU PACIFIC İLE GERÇEKLEŞECEKTİR.

GÜN GÜN FİLİPİNLER TURU PROGRAMI

1.GÜN / 27 ARALIK 2017

Grubumuz ile İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup check-in işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Dünyanın en iyi havayollarından biri olan Singapur Havayoları ile Singapur aktarmalı olarak Filipinler’in başkenti Manila’ya uçuyoruz. 

2.GÜN / 28 ARALIK 2017

28 Aralık sabahı Singapur’a varışımızı takiben kısa bir aktarma süresinden sonra saat 13:00’de Manila’ya varıyoruz.

Konaklama Manila’daki otelimizde. 

3.GÜN / 29 ARALIK 2017

Sabah çok erken check-out’larımızı gerçekleştirip Manila’dan Busuanga’ya gerçekleşecek olan uçuşumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşecek. 50 dakika sürecek uçuşumuzun ardından otelimize varıp kahvaltımızı yaptıktan sonra Coron adasının limanına transferimiz olacak ve bu andan itibaren tropikal filipinler turumuz başlamış olacak. Coron Adası yapılan Filipinler turlarında ne yazık ki eklenmeyen rotadır. Ama biz farkımız olsun diye 2013 yılında keşfettiğimiz bu cennet adayı sizler de görün ve bu güzellikten mahrum kalmayın diye Filipinler Turu rotamıza ekledik. Böylece Coron adası sayesinde dünyada eşi benzeri olmayan bir Filipinler Turu organize etmiş oluyoruz.

Google’e Filipinler yazdığınız zaman görsellerde karşınıza çıkan fotoğrafın olduğu yere götürüyoruz sizleri. İşte burası Kayangan Lake / Kayangan Gölü. Günlük çıkacağımız bot turunda botlar sadece bize tahsis edilmiş olacak. Tur boyunca Kayangan Gölü, Barakuda Gölü, Lagünler ve birbirinden güzel snorkel noktalarında denizaltı güzelliğine şahit olacaksınız.

Öğle yemeğimiz fiyata dahildir!

Konaklama Coron’daki otelimizde… 

4.GÜN / 30 ARALIK 2017

Coron adasına veda edip limandan kalkan feribotlar ile Palawan bölgesinin göz bebeği olan El Nido için yolculuğumuz başlayacak. Yaklaşık 5 saat sürecek olan yolculuğumuz sonunda El Nido’ya ayak bastığımız gibi denize sıfır konumda bulunan otelimiz için araçlarımıza bineceğiz. Dileyenler kumsal üzerindeki bungalowlarının balkonunda tropik havanın tadını çıkarabilir dileyenler El Nido merkezinde gezmeye gidebilir dileyenler ise denize girip yorgunluklarını atabilir. El Nido son yıllarda turizm patlaması yaşanan Filipinler’in en gözde noktalarından bir tanesidir. Zaten Coron’dan başlayan yolculuğumuzun sonunda El Nido’ya yaklaşırken kireçtaşı oluşumlarını görünce daha karaya ayak basmadan El Nido’ya aşık olacaksınız.

Konaklama El Nido’daki denize sıfır otelimizde… 

5.GÜN / 31 ARALIK 2017

Otelde denize nazır kahvaltımızı aldıktan sonra tam gün sürecek olan tekne turumuz başlayacak. El Nido’da yapacağımız tekne turları bizzat bizler tarafından belirlenmiştir. Görülmeye değer en güzel noktaları bildiğimiz için gidilecek noktaların hepsi özenle seçilmiştir. Bugün gerçekleşecek olan turumuz boyunca görülecek yerler Büyük Lagün, Küçük Lagün, Saklı Lagün ve el değmemiş plajlardan oluşuyor. Dileyen misafirlerimiz lagün ziyaretimizi gerçekleştirdiğimizde burada kano kiralayıp lagünlerin derinliklerine gidip birbirinden güzel mağaralarını gezebilir. Gelen her misafirimiz bu aktiviteyi yapmaktadır. Bu nedenle lagüne tek başıma nasıl girerim kaygınız olmasın. 

Tekne turumuzda öğle yemeği tur fiyatına dahildir!

Tur sonrası herkesi dinlenmeye davet ediyoruz. Malum akşam yılbaşı kutlamamız olacak. Ne de olsa Yılbaşı Filipinler Turu için gelmediniz mi 🙂 Konakladığımız otel Copacabana kumsalı üzerinde yer alıyor. Kumsal boyunca sıra sıra bulunan cafe-restaurant ve barlar mevcuttur. Bu bölgede havai fişekler eşliğinde denizde unutulmaz bir yılbaşı kutlamamız gerçekleşecek. 

Konaklama El Nido’daki otelimizde. 

6.GÜN / 1 OCAK 2018

Bugün yine erken kalkıp sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra bu sefer dünkü tekne turunu aratmayacak bir tur gerçekleştireceğiz. Yani denize doymanız için elimizden geldiğini yaptığımıza şüpheniz olmasın. Snake Island turumuzun en güzel noktası diğerleri ise Pingabuyutan Adası, Mağaralar ve yine müthiş kumsallardan oluşuyor.

Tekne turumuzda öğle yemeği tur fiyatına dahildir! 

Tur sonrası bungalowlarınızın balkonunda ya da şezlonglara uzanıp tropik günbatımının keyfine varabilirsiniz.

Konaklama El Nido’daki otelimizde. 

7.GÜN / 2 OCAK 2018

Sabah çok erken saatte uyanıp saat 05:00’de Puerto Princesa şehrine gitmek için yola çıkıyoruz. Puerto Princesa Palawan bölgesinin başkentidir. En önemli özelliği ise Dünyanın 7 Doğa Harikasından bir tanesi Subterranean isimli yeraltı nehrine sahip olmasıdır. Yolculuğumuz başladıktan sonra kısa molalarımızı saymaksak asıl duracağımız nokta Sabang Köyü’dür. Deniz kenarına kurulu olan bu köy sahil boyunca 3-5 restauranttan ibarettir. Oldukça büyük ve bahçe içindeki restaurantların birinde açık büfe öğle yemeğimizi (tur ücretine dahildir) aldıktan sonra Yeraltı Nehri turu için yerel rehberimiz eşliğinde limana gideceğiz. Yeraltı nehrine giden tekneler 7-8 kişilik olduğundan gruplar halinde sıramız geldiğinde tekneler binip yaklaşık yarım saat yolculuk sonunda yeraltı nehrinin girişine varacağız. Yeraltı nehrinin olduğu yere ulaşım kumsaldan dolayısıyla tekneler sahile yanaşıyor. O yüzden lütfen El Nido-Puerto Princesa yolculuğunuz boyunca içinizde bikini-mayo ve erkekler için deniz şortu olmasına özen gösterin. Denizin dalgalı olması halinde deniz kıyafetleriniz sayesinde rahatça kuruyabilirsiniz. 

Subterranean Yeraltı Nehri için detaylı bilgi ve fotoğraflara buradaki makalemizden ulaşabilirsiniz. Yarım saat sürecek olan bot turumuzda inanılmaz büyük bir mağara içinde kireçtaşı formasyonları içinde unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Geldiğimiz yolu yine teknelerle döndükten sonra aracımıza binip bu sefer hava karardıktan sonra başlayacak olan ateşböceği turumuzun gerçekleşeceği bölgeye doğru yol alacağız. Tur başlamadan önce açık büfe akşam yemeği alınacaktır. Akşam yemeği tur ücretine dahildir! Nehir etrafını saran mangrov ormanların arasında yıldızların altında gecenin zifiri karanlığında sanki sizi gerçekten dünyadan koparıp masalın içine sürükleyecek bir tur gerçekleştireceğiz. Bu tur boyunca bineceğimiz botlar 3’er kişilik olup ayrıca her bir botta kürek çeken bir yetkili bizlere eşlik edecek.

Turumuzu tamamladıktan sonra Puerto Princesa şehir merkezindeki otelimizde konaklama. 

8.GÜN / 3 OCAK 2018

Otelimizde denize nazır restaurantta alacağımız kahvaltı sonrası otelimizin önünden bizi alan transfer aracımızla Puerto Princesa havalimanına varıp 1 saat 15 dakika sürecek olan Bohol Adası (Tagbilaran) uçuşumuz gerçekleşecek.

Havalimanından sonra Bohol adasının en güneyindeki Panglao bölgesi için 1 saat bir sürüş mesafemiz olacak. Yolculuğun sonunda isteyenler otelimizin havuzunda isteyenler ise denize yürüyerek gidip Bohol adasının Alone Kumsalında denizinin tadını çıkarabilir.

Konaklama Panglao’daki otelimizde… 

9.GÜN / 4 OCAK 2018

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Bohol adasının ana merkezine doğru tam gün sürecek tur için yolculuğumuz başlayacak. Günlük turumuz boyunca Bohol adasının olmazsa olmazlarını görecek ve çok aktivite içeren bir tur gerçekleştireceksiniz. Görülecekler arasında dünyada sadece Filipinler, Borneo ve Sulawesi’de yaşayan Tarsier’leri ziyaret edeceğiz. Parmak kadar büyüklüğe sahip bu canlılar belki de hayatınızda ilk ve son göreceğiniz canlı türlerinden en özeli.

Ve hemen ardından Unesco Miras Listesine girmeye hak kazanmış Çikolata Tepelerine ziyaret edeceğiz. Çikolata tepeleri Bohol Milli Parkı içerisinde yer alıyor. Günün yarısını tamamladığımız için sizleri biraz dinlendirmek ve eğlendirmek için Loboc Nehrine gideceğiz. Loboc Nehrinde bize tahsis edilmiş teknemiz ile açık büfe yemek ve canlı müzik eşliğinde (öğle yemeği tur ücretine dahildir) doğanın bize sunduğu güzellikler arasında doyumsuz dakikalar geçireceğiz. 

Loboc nehri gezimizi tamamladıktan sonra park içinde yer alan Zipline ve Zipbike deneyimini yaşayabilirsiniz. Zipbike ve zipline tamamen özel aktivite olduğundan bunu dileyenler ek ücret ödeyerek gerçekleştirebilirler. 250 metre yükseklikte 65 km hızla uçmaya hazır olun 🙂 Gidiş ve dönüş toplam iki kere zipline yapıldığının da altını çizelim! Ve günü tamamlamadan önce Asya kıtasının en büyük 2.pitonunun olduğu çiftliğe ziyaretimizi gerçekleştirip otelimiz için dönüş yoluna geçiyoruz.

Konaklama Panglao’daki otelimizde. 

10.GÜN / 5 OCAK 2018

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra otelden çıkış yaparak Boracay adası için yola çıkıyoruz. Boracay adasına varışımız öğlen saatlerini bulacak. Hiç vakit kaybetmeden otelde odalarınıza yerleştirileceksiniz ve artık serbestsiniz. Boracay adası çok ufak bir ada olduğundan tuk-tuklar sayesinde dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Bunun haricinde Boracay adasının en büyük otelinde konakladığımız için otelin kendine özel kumsalında veya sonsuzluk havuzunda gününüzü geçirebilirsiniz.

Konaklama Boracay adasında. 

11.GÜN / 6 OCAK 2018

Boracay adası için herkese tam gün serbest zaman veriyoruz. 

Dileyen misafirlerimiz otelin önünden tuk-tuk kiralayarak adanın çevresindeki kumsalları gezebilir. Ama bizim  sizlere tavsiyemiz White Beach bölgesine gitmenizdir. Adanın en popüler ve her şeyi bulabileceğiniz, kumsalları cafe ve restaurantlarla çevrili en güzel bölgesidir.

Konaklama Boracay adasında. 

12.GÜN / 7 OCAK 2018

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra check-out işlemlerini gerçekleştirip havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Boracay adasından başkent Manila’ya direk uçuşumuz gerçekleşecek. Akşam yerel saatte 19:00’da Manila – Singapur uçağına biniyoruz. Ve 2 saatlik kısa aktarmamız sonrası Singapur – İstanbul uçuşumuz gerçekleşecek. Ertesi sabah Türkiye’ye varış.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

Coron Adası : Kahvaltı dahil konaklama, 1 tam gün öğle yemekli tekne turu

El Nido : Kahvaltı dahil konaklama, 2 tam gün öğle yemekli tekne turu

Puerto Princesa : Kahvaltı dahil konaklama, 1 tam gün öğle ve akşam yemekli tur

Bohol Adası : Kahvaltı dahil konaklama, 1 tam gün öğle yemekli ada turu

Tüm ara uçuşlar + ana uçuş

Tüm transferler

Seyahat Sağlığı Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

75 USD rehberlik ücreti

15 TL yurtdışı çıkış harcı

Filipinler havalimanı ve liman vergileri (ortalama 5 usd)

ÖDEME

Yılbaşı Filipinler Turu ücretimiz çift kişilik odada kişi başı 2400 USD’dir.

Tur ücretini kredi kartına taksit yaptırma imkanınız bulunmaktadır. Kredi kartına yapılan taksitlerde %3 vade farkı uygulanmaktadır.

Summary
Article Name
EN UCUZ YILBAŞI FİLİPİNLER TURU
Description
Dünyada eşi benzeri olmayan 10 gecelik Yılbaşı Filipinler Turu. 27 Aralık 2017 Çıkışlı-Tüm Turlar Dahil

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here