Olympos Alaturka Konaklama

Olympos / Olimpos Alaturka Pansiyon

Olympos tatili için artık yeni adresiniz Olympos Bungalow otelleri arasında isteklerinize cevap verecek Olympos Alaturka Pansiyon olacak.

olympos alaturka pansiyon8

Bundan 6 yıl önce biz de birer beyaz yakalıyken ama yine bir Uzakdoğu gezisi öncesi kafa dinlemek için yolumuz Çıralı’ya düşmüştü. Fakat ne de olsa kıpır kıpır olduğumuz için yerimizde duramadık kafa dinlemek bizim neyimize gel biraz etrafı gezelim dedik. İşte Gezgin Çift’in ilk Olympos ile tanışması o zamandı.

Çıralı sahile geldiğimizde Olympos’taki kalabalığı görmüş, biraz etrafı gezmiş sonra geri dönmüştük. O zamandan bu zamana bizim için çok şey değişti. Ve aradan geçen yıllar sonra Olympos Alaturka Pansiyon’dan çok sevgi dolu bir davet aldık. İlk başta programımıza uymasa da kader bizi buraya getirdi. İyi ki de getirmiş.

olympos alaturka pansiyon5

Portakal, limon, mandalina ağaçları arasında saklı kalmış, sevimli can dostlar Fındık, Tarçın ve Nurbanu Sultan, Duygu ve Mehmet’in sıcak yuvası olan Olympos Alaturka Pansiyon’a misafir olduk.

olympos alaturka pansiyon1

Tesis her ne kadar pansiyon olsa da tamı tamına 39 adet bungalow’un, onlarca çardağın, sevimli bir bar’ın, bir restaurant’ın ve aracınızı rahatlıkla park edebileceğiniz otoparkın olduğu büyük, konforlu ve çok eğlenceli bir yaşam alanına sahip tatil köyü diyebiliriz. En önemlisi de konuklarla tek tek ilgilenen, müşteri değil evlerine gelen misafir gibi davranan Olympos Alaturka Pansiyon Ailesi sayesinde kendinizi evinizde hissediyorsunuz.

Yarım pansiyon hizmet veren pansiyon kahvaltıda açık büfe, akşam yemeğinde ise her güne ayrı 5 çeşit yemek menüsü ile son derece doyurucu ve taze bir akşam yemeği sunuyor. Her iki öğünde de çay ve kahve ikramının sınırsız olduğunu bilmenizi isteriz.

Bungalowlar çift ve tek kişilik olmak üzere iki yataktan oluşuyor. Tertemiz nevresim takımları, kliması ve banyo takımları ile sabun ve tuvalet kağıdının olması buranın pansiyondan ziyade tatil köyü kıvamında oluşunun en büyük nedenlerinden.

olympos alaturka pansiyon7

Bungalow deyince hepimizin bir önyargısı vardır. En büyük korkumuz denizden geldikten sonra rahat duş alabilecek miyim sorusudur. Hiç merak etmeyin çoğu otel odasında bulamayacağınız duş imkanı Olympos Alaturka Pansiyon bungalowlarında mevcut. Gürül gürül akan su hem sizleri Akdeniz’in tuzlu suyundan arındıracak hem de akşama tertemiz hazır olacaksınız.

12 ay boyunca sürekli açık olan Olympos Alaturka Pansiyon sadece yazları değil tüm hafta sonları, bayramlar hatta yılbaşı partileriyle de eğlenceli bir ortam için sizleri ağırlamayı bekliyor.

Gün içinde deniz, çeşitli aktiviteler (kaya tırmanışı, trekking, kano, kanyon turu, SUP, tekne turları vs) ve çevre bölgeleri gezme dışında kalan vaktinizi cafe, restaurant aramakla değil Olympos Alaturka Pansiyon’da geçirebilirsiniz.

Tesiste bulunan bar ve çardaklarda kurulup istediğiniz içeceği uygun fiyata oturduğunuz yerden temin edebilirsiniz.

Alaturka’nın bir artısı da her çardak içinde bulunan prizleri ve tesisin her yerinde çeken wi-fi hizmeti de en önemli özelliklerinden.

olympos alaturka pansiyon3

Olympos Alaturka Pansiyon’u Niye Bu Kadar Sevdik?

  • Müşterilere olan ilgisi,
  • Odaların temizliği,
  • Tavukların serbest oluşu (bu sayede odamda böcek var mı derdiniz olmuyor)
  • Yemek çeşitliliği ve tazeliği,
  • Yol kenarında olmayışı (dere yatağının arkasında olduğundan yoldaki gürültüden uzak oluyorsunuz)

 

İletişim Bilgileri

Olympos Alaturka Pansiyon

+90 536 368 80 20

+90 242 892 11 82

Alaturka Olympos ve Alaturka Olympos hesaplarından da takibe alabilirsiniz 😉

More from the blog

OLİMPOS’TA GEZİLECEK YERLER

Suluada, Çıralı Yanartaş, kaya tırmanışı, Olimpos sahilinde kano deneyimi, Olimpos antik kenti olsun Olympos tatili yapacak olanları çok şeyin beklediğini en baştan söyleyelim. Olimpos gezi...

Küçük Kaputaş Plajı, Kaş

Bu sefer sizlere Kaputaş plajından değil Küçük Kaputaş Plajı'ndan bahsetmek istiyoruz. Kaputaş plajının güzelliğine diyecek lafımız yok. Ama gün geçtikçe artan popülaritesi yüzünden git...

Taş Kapı, Kaş

Bu sene ani bir karar üzerine Akdeniz rotası çıkararak, ilk rota olarak Antalya'nın en popüler tatil bölgesi Kaş ile başladık. Kaş'ta Gezilecek Yerler yazımızda...

İzmir Plajları – Denize Girilecek 50 Koy

İzmir'e tatile gitmek ve İzmir'de denize girmek isteyenleri bu yazımızda sizi mitolojinin doğduğu Ege kıyılarına götürüyoruz. 2800 km'lik sahil şeridi ile İzmir ve İzmir...