Sömestr Turları Filipinler Turu

 2350 USD2024 SÖMESTR FİLİPİNLER TURU – (24 OCAK 2024 – 2 ŞUBAT 2024)

TROPİKAL UZAKDOĞU TURLARI – FİLİPİNLER

2350 USD

 TÜM TURLAR DAHİL

2024 sömestr turları belli oldu.  Filipinler Turları listesine bir yenisini daha eklendi. Filipinler Turu ile muhteşem bir sömestr tatili için hazır mısınız? Hem de Filipinler en harika zamanında….

MANİLA

CORON (BUSUANGA)

EL NİDO

BORACAY

VİZESİZ!

EKSTRA TUR ÜCRETİ YOK!

İLETİŞİM : 0530 403 55 87 ORKUN BEY

TUR PROGRAMI

1.GÜN 

İstanbul Yeni Havalimanından THY ile direk ya da aktarmalı gelecek olanlar istediği uçuş firması ile Manila uçuşunu gerçekleştirecek. Manila’ya varış tarihi 24 ocak 2024 olan uçuşu tercih etmelisiniz. 24 Ocak 2024 tarihinde Manila havalimanında sizi karşılayıp otele transferinizi gerçekleştireceğiz.

Otelimizin Manila’nın en iyi 10 rooftoplarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Dileyenler rooftop’taki havuzda veya restaurant kısmında vakit geçirebilir, dileyenler Manila’nın sokaklarını keşfedebilir.

Konaklama Manila’daki otelimizde.

Yılbaşı Filipinler Turu

2.GÜN 

Manila – Coron adası uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.

Tropikal adalar turumuz başlıyor. Coron Adası yapılan Filipinler turlarında ne yazık ki eklenmeyen rotadır. Ama biz farkımız olsun diye 2013 yılında keşfettiğimiz bu cennet adayı sizler de görün ve bu güzellikten mahrum kalmayın diye Filipinler Turu rotamıza ekledik. Böylece Coron adası sayesinde dünyada eşi benzeri olmayan bir Filipinler Turu organize etmiş oluyoruz.

Muhteşem bir tam gün turu bizi bekliyor. Otele yerleştikten sonra Coron’un en güzel otelinin havuzunda bir kaç saat vakit geçirdikten sonra Coron adasında yerel yaşamı, su üstünde yaşayan insanları görmek için yerlilere karışmaya gidiyoruz. Sonrasında hayatınızda belki ilk olacak bir gün batımı deneyimi yaşatacağız. Dünyanın sayılı tuzlu su kaplıcalarından olan Maquinit Kaplıcasında 40 derece sıcak su içinde mangrov ormanların çevrelediği ve önümüzde okyanusun uzandığı bir manzara eşliğinde unutulmaz bir gün batımı gerçekleştireceğiz.

Konaklama Coron’daki otelimizde.

3.GÜN 

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Coron adasının limanına transferimiz olacak ve bu andan itibaren tropikal filipinler turumuz başlamış olacak. Google’da Filipinler diye aratınca karşınıza ilk çıkan manzaranın içine götüreceğiz sizi. Yani Kayandan Lake – Kayangan Göl’üne. Tüm gün sürecek olan tekne turunda sadece Kayandan Lake’i görmekle kalmayacak bir o kadar güzelliğe sahip yerlere ziyaretimiz olacak. Öğle yemeği tekne turuna dahildir.

Konaklama Coron’daki otelimizde.

4.GÜN 

Sabah erken saatlerde limana transfer ve 5 saat sürecek. Adalar arasında yapacağımız feribot seferi ile Palawan adasının kuzeyindeki Filipinlilerin gözde tatil cenneti El Nido’ya varış.

El Nido son yıllarda turizm patlaması yaşanan Filipinler’in en gözde noktalarından bir tanesidir. Zaten Coron’dan başlayan yolculuğumuzun sonunda El Nido’ya yaklaşırken kireçtaşı oluşumlarını görünce daha karaya ayak basmadan El Nido’ya aşık olacaksınız.

El Nido hala lokal özelliğini koruyan, lagünler arasında ufacık bir balıkçı kasabası. Son dönemde Asya turizm pazarında adından söz ettirmesinin sebebi ise kesinlikle çevresindeki doğal kireçtaşı oluşumu lagünler.

Kısa bir dinlenmeden sonra dileyenler ile otelimizden adımımızı sokağa attığımız gibi El Nido çarşısına çıkıyor ve birbirinden güzel ve ucuz balık restoranlarında akşam yemeği yiyoruz. Kasabada kısa bir yürüyüş yapma imkanımız da olacak.

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

Yılbaşı Filipinler Turu

5.GÜN 

Sabah erken saatlerde bot turumuza başlayacağız. Herhangi bir yere transfer olmanıza gerek yok, botumuz bizi kumsala yanaşarak alacak ve muhteşem lagün turumuza başlayacağız.

El Nido’da bot turları çeşitlilik gösteriyor ve hepsi A,B,C,D şeklinde ayrılıyor. Bunlardan en meşhuru bizim de yapacağız Tour A, bu tam günlük turda pek çok koy ve ada görme şansınız olacak.

Büyük lagünde kanolarımızı kiralayıp 2 km lagünün içinde muhteşem bir tur yapacağız.

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

6.GÜN 

Sabah erken saatlerde bu sefer Tour C’yi yapmak için uyanıyoruz.

Tour C, A’dan sonraki en popüler tur rotası. Bugün de bir önceki günkü gibi pek çok farklı plajları, gizli plajları ve adaları ziyaret edeceğiz. Yine aynı şekilde bir adada barbekü duraklaması yapacak ve birbirinden lezzetli etlerin, balıkların tadını çıkaracağız. (Tüm öğle yemeği barbekülerimiz açık büfe – sınırsız şekildedir)

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

7.GÜN 

Sabah erken saatlerde havaalanına transfer ve El Nido – Boracay uçuşunu gerçekleştiriyoruz. 

Boracay en güzel bölgesinde  yer alan otelimize yerleşiyoruz. Boracay, kumsaldaki bar ve cafeleri ile fazlasıyla eğlenceli bir adadır. Aynı zamanda dünyanın en iyi günbatımı manzarası sunmasıyla da meşhurdur. Otele yerleşip, dinlendikten sonra hep birlikte gün batımı için kendimizi White Beach’e atacağız.

Konaklama Boracay’daki otelimizde

8.GÜN 

Adanın tadını dilediğiniz gibi çıkarabilmeniz için serbest zaman.

Konaklama Boracay’daki otelimizde

9.GÜN 

Tam gun serbest zaman veriyoruz. 

Konaklama Boracay’daki otelimizde

10.GÜN 

Sabah havaalanına transfer, transfer sonrası Manila’ya direk uçuş ve İstanbul için dönüş zamanı.

Yılbaşı Filipinler Turu

UÇUŞ DETAYLARI

Uçuşlarınızı 24 ocak 2024 Manila varışlı ve 2 Şubat Manila dönüşlü alabilirsiniz. Uluslararası uçak tur bedeline dahil değildir.

DİĞER TURLARA GÖRE AVANTAJIMIZ

-Bu gezimiz tamamen bizim tarafımızdan çizilen çok özel bir rotadır. Filipinler’in tüm tropikal adalarını kapsamaktadır.

-Gezimizdeki kalış süreleri ve yol mesafeleri özel olarak ayarlanmıştır. Filipinler ulaşım konusunda büyük sıkıntısı olan bir ülke ve bir yerden bir yere gidiş – gelişler tahmin ettiğinizden çok daha fazla sürelere çıkabiliyor.

-Gezimizde Filipinler’in en özel lagün adaları tekne turlarımıza dahil oluyor. Toplamda El Nido’da 2 tam gün, Coron’da tam gün tekne turlarımız mevcut.

-9 gece konaklamalı, 10 günlük bu gezimizde 4 farklı noktaya ayak basmış olacağız. 

-Gezilerimizde otelimize çekilip serbest zaman anlayışımız hiçbir zaman olmuyor. Sizlere bölgedeki en iyi restoranları, en iyi barları, en iyi alışveriş yerlerini de göstererek bütçenize yardımcı oluyor, hatta sizler için pazarlık dahi yapıyoruz. Hiçbir turistik yere, ederinin 10 katı ücretler ödenmesine izin vermiyoruz!

-Gezilerimizde kullandığımız tekne, kano turları ya da günlük turlar herhangi bir tura katılmamızla oluşmuyor. Tamamen tarafımıza tahsis edilen botlarla, otobüslerle gezilerimizi gerçekleştiriyoruz.

-Fiyat politikası konusunda her zaman en duyarlı gezi ekibi olmaya özen gösteriyoruz.

-Son olarak, ekip olarak beğenmediğimiz, hayran kalmadığımız, deneyimlemediğimiz hiçbir adaya herhangi bir kişiyi götürmüyoruz!

ÜCRET

2350 USD

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

-Tüm havalimanı – otel – liman transferleri

-Tüm günlük tur transferleri,

-Tüm ara uçuşlar

-Manila – Coron direk uçuşu

-Coron – El Nido feribot biletleri

-El Nido – Boracay uçuşu

-Türkçe rehberlik hizmeti

1 gece Manila

2 gece Coron Adası,

3 gece El Nido,

3 gece Boracay Adası,

9 gecelik konaklama boyunca tüm sabah kahvaltıları fiyata dahildir. 

Coron ve El Nido tekne turlarımızın içerisinde öğle yemeklerimiz açık büfe şeklindedir. Bu belirtilenler dışındaki yemekler misafirlerimize aittir.

Coron

+ Kayangan ve çevre koylar turu

+ Sürpriz gezilecek yerler

El Nido

+ 2 tam gün bizim belirlediğimiz özel rota dahilinde tekne turu

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Yurt dışı çıkış harcı 

-Uluslarası Manila gidiş-dönüş uçak bileti

ÖDEME

-ÖDEMELERİNİZİ NAKİT OLARAK TAKSİTLENDİRME İMKANI BULUNMAKTADIR. 

-TUR DETAYLARINI ÖĞRENMEK VE TÜM SORULARINIZ İÇİN 0530 403 55 87 NO’LU NUMARADAN ORKUN BEY İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİZE 

Filipinler turumuz için vize almanıza gerek yoktur. 6 ay geçerliliği olan pasaportunuz ile ülkeye giriş yapabilirsiniz.

Pasaportunuzun süresi 6 aydan az ise lütfen seyahat tarihinden 2 ay önce yeni pasaportunuzu çıkarınız.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Safyamızda yapılmakta olan açıklamaların hepsi bilgilendirme amaçlıdır. Yurtdışına çıkışınız esnasında yanınızda bulundurmanız ve ibraz etmeniz gereken evrakların her biri kendi sorumluluğunuzdadır.

Genel Şartlarımız

  • Uçuş öncesinde gidilecek olan rotaya dair uçuş saatleri değişebilir, bu nedenle uçuş saatlerinin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçuş tarihinden önce parkurlarda ve varış – kalkış saatlerinde değişiklik olabilir. Tüm yolcular uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
  • Elde olmayan zorunlu nedenlerden dolayı tur programında gidilecek şehirler aynı kalmak suretiyle tur rotasını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Tur programında belirtilen oteller aynı kategoride olmak suretiyle değiştirilebilir.
  • Yolcuların Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemleri olduğundan, her yolcu tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında ya da dilerlerse on-line olarak ilgili havayolunun internet sitelerinden yapılması zorunludur. Check-in işlemlerinden sonra rötar olması, kapı numarasının değişmesi durumunda anons geçilirse bunu takip etmek yolcuların sorumluluğundadır.
  • Check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmamaktan dolayı uçuşunu gerçekleştiremeyen yolculardan sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. Uçağın kaçırılması halinde tekrar alınması gereken uçak biletleri ve varılacak ülkedeki transferler yolcunun kendisine aittir.
  • Tura katılan yolcularımızın kişisel eşyalarını kaybetmesi, unutması ve çaldırması halinde sorumluluğumuz bulunmaktadır. Kayıp eşya için ilgili mercilere yolcuların şahsen başvurması ve takip etmesi gerekmektedir. Kayıp eşyanın bulunması halinde nakliye, kargo masrafları yolcuya aittir.
  • Yolcularımızın sağlık problemlerine ilişkin sürekli kullanmakta olduğu ilaç veya cihaz varsa bunları mutlaka yanlarında bulundurması gerekmektedir. Eğer yolculardan hamile olan varsa uçuş öncesi uçakla seyahat etmesinde sakınca yoktur diye doktorundan rapor alması ve yanında bulundurması gerekmektedir.
  • Yetersiz katılım olması halinde turun iptal edilmesi halinde son bildirim turun kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadardır.
  • Turumuza kayıt yaptırmış kişiler yukarıda yazılı olan tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

GRUPLARIMIZDAN KARELER

More from the blog

2024 YILBAŞI FİLİPİNLER TURU

2024 YILBAŞI FİLİPİNLER TURU  BAŞTAN SONA FİLİPİNLER TURLARI  ARALIK 2023 - OCAK 2024 2024 Yılbaşı Filipinler turu ile her yıl olduğu gibi bu sene de Filipinler'in olmazsa...

Ruanda Uganda Dağ Gorilleri Turu

HAZIRLANIN DAĞ GORİLLERİ İÇİN RUANDA UGANDA TURUNA ÇIKIYORUZ. TÜRKİYE'NİN EN UYGUN RUANDA UGANDA TURU İLE UNUTULMAZ AFRİKA MACERASINA HAZIR OLUN. DAĞ GORİLİ YÜRÜŞÜ FİYATA...

Zanzibar Adası Turu

Yeni Afrika Zanzibar turu belli oldu. Türkiye'nin en kapsamlı ve en uygun Afrika turu ile muhteşem bir Zanzibar adası tatiline hazır mısınız? En güzel balayı adalarından Zanzibar adasında keyfinize...

Afrika Turu Masai Mara Safari Zanzibar Adası

2019 Kurban bayramı Afrika turu rotamız yine sizlerle. En çok talep gören Afrika Safari turu ile bu yıl Ramazan Masai Mara'da Büyük Göç'e tanıklık edip hayalleri...