Ramazan Bayramı Bali Turu

Gerçekleşmiş TurlarımızRamazan Bayramı Bali Turu
 BALİ SİNGAPUR Turu – Ramazan Bayramı Turu – vizesiz
(23 Haziran – 2 Temmuz)

2017 Ramazan bayramı turu belli oldu. Bali turu ile muhteşem bir bayrama hazır mısınız?

Yaptığımız tüm turlarda olduğu gibi bol aktiviteli, her günü dolu dolu bir program hazırladık. Endonezya’nın göz bebeği Bali Adası Kuta bölgesi, Bali adasının yaşamInı gözlemleyebileceğiniz, huzuru bulacağınız Ubud bölgesi, dünyanın en büyük asit gölü olan Ijen krateri ile Uzakdoğunun minik ve sevimli ülkesi Singapur ile eşsiz bir geziye gidiyoruz.

KREDİ KARTINA PEŞİN FİYATINA 5 EŞİT TAKSİT İMKANI
(AXESS – BONUS – WORD – CARD FİNANS) 

 TUR TÜKENMİŞTİR

UBUD BÖLGESİ (BALİ ADASI) – 2 GECE

KUTA BÖGESİ (BALİ ADASI) – 3 GECE

IJEN KRATERİ (JAVA ADASI) – 1 GECE

SİNGAPUR – 1 GECE

KONTENJAN:20

VİZESİZ!

EKSTRA TUR ÜCRETİ YOK!

İLETİŞİM : 0530 403 55 87 ORKUN BEY

JJ TURİZM ACENTA İLETİŞİM : 0534 294 63 63 – 0326 613 31 32

TURLAR JJ TURİZM (Türsab No 8054 A Grubu) TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

NOT: AŞAĞIDA OKUYACAĞINIZ DETAYLI TUR PROGRAMINDA TÜM OTELLER, TRANSFERLER, ÖZEL TURLAR, YEREL REHBERLER, İÇ HAT UÇUŞLARI, FERİBOTLAR, FERİBOT TRANSFERLERİ, MİLLİ PARK TURLARI, BÖLGELER İÇİN DAĞITILACAK OLAN TÜM İNFO KİTAPÇIKLAR “FİYATA DAHİLDİR”

1.GÜN / 23 HAZİRAN 2017 / Cuma / ist-singapur 

 

Saat 10:00’da İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Dünyanın en iyi havayollarından Singapur Airlines ile Singapur aktarmalı olarak Denpasar’a (Bali Adası) uçuyoruz.

bali turu 3

2.GÜN / 24 HAZİRAN 2017 / cumartesi / ubud 

 

Singapur havalimanına saat 05:50’de varıp 2 saatlik bekleme sonrası 2.5 saatlik kısa uçuşumuzla Java ve Lombok arasında konumlanmış “Tanrıların Adası” Bali adası Denpasar Havalimanına varıyoruz. Bali adasına ayak bastığımız gibi direk Ubud bölgesine otobüs yolculuğumuz gerçekleşiyor.

Ubud turist destinasyonları arasında en top olmasının yanında dünyada en fazla ziyaret edilen yerlerden bir tanesidir. Yaratıcılık, doğal güzellik ve dinlenme anlamında dünyaca ün yapmış bir bölge olma özelliğine sahiptir.

Öğlen otelimize giriş yaptıktan sonra Ubud sokaklarını birlikte keşfediyoruz. Dileyenler otelde kalıp yorgunluklarını atabilir.

Konaklama Ubud bölgesindeki otelimizde + kahvaltı dahil.

bali turu 2

3.GÜN / 25 HAZİRAN 2017 / pazar / ubud 

 

Sabah kalvaltı sonrası 8:30’da tur için hareket ediyoruz. Ubud bölgesi ve çevresinde görülecek yerler için tüm gün turumuz olacak. Tur boyunca ziyaret edeceğimiz yerler;

 

 • Barong Dansı

bali turu 4

 • Ubud Art Village

 

 • Kintamini Volkanı

ubud gezi bali adası

 • Öğle yemeği

 

 • Coffee Plantation

 

 • Tirta Empul Tapınağı

 

 • Tegalalang Pirinç Tarlaları

tegalalang pirinç tarlası

İyiyle, kötünün savaşının verildiği yerel dans gösterisi, Ubud’un olmazsa olmaz pirinç tarlaları arasında en gösterişli olanı Tegallang, Hinduların kutsal su kaplıcası Tirta Empul, Bali’nin en gösterişli yanardağı ve gölüne ev sahipliği yapan Kintamini, Kopi Luwak kahvesi deneyimi ve Bali halkının yaşamı ile sanat uygulamalarını görebileceğiniz müthiş bir tur sizleri bekliyor.

 

Konaklama Ubud bölgesindeki otelimizde + kahvaltı dahil.

4.GÜN / 26 HAZİRAN / pazartesi / kuta 

 

Ubud bölgesinden ayrılıp Kuta bölgesine geçiyoruz. Kuta beach Bali adasının en popüler en merkezi yeridir. Denize yürüme mesafesinde bulunan havuzlu, lüks otelimize giriş yaptıktan sonra misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Dileyenler kumsalın tadını çıkarabilir, dileyenlerse Kuta bölgesinin sokaklarını dolaşabilir.

Konaklama Kuta bölgesindeki otelimizde + kahvaltı dahil.

5.GÜN / 27 HAZİRAN / salı / ıjen 

 

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Ijen turu için rehberimizle beraber Java bölgesine gitmek için yola çıkıyoruz. Önce araçlarla yolculuk yapıp daha sonra Bali adasından Java adasına geçiş için kısa bir feribot yolculuğu gerçekleştiriyoruz.

Öğlen yemeğimizi yiyip otelimize yerleştikten sonra dinlenme süremiz olacak. Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz. Yemek öncesi ya da sonrası konaklayacağımız bölgede sülfürik asit çıkaran işçilerin yaşadığı köyü gezebilirsiniz. Sabaha karşı Ijen volkanında gün doğumu için yine yollara düşüyoruz.

Konaklama Ijen bölgesindeki otelimizde.

6.GÜN / 28 HAZİRAN / çarşamba / ıjen-kuta 

Dünyanın en büyük asit gölü (2.5 milyon ton asit) Ijen’e tırmanıp hayatınızdaki en güzel gün doğumuna aynı zamanda sülfürik gazın yanması sonucu meydana gelen mavi alevlere şahit olacaksınız. Bunun dışında gölün kenarına kadar gidip işçilerin sülfürik asit çıkarışlarını ve omuzlarında 80 kilo taşıdıklarını gözlemleyeceksiniz. 

İJEN KRATERİ

Dönmek istemeyeceğiniz bir yerden sizleri zorla ayırıyor ve Bali adası için dönüş yoluna geçiyoruz. Bali adası için feribota binmeden önce öğlen yemeğimizi yiyip akşam Kuta bölgesine varıyoruz.

Konaklama Kuta bölgesindeki otelimizde + kahvaltı dahil.

7.GÜN / 29 HAZİRAN / perşembe / kuta 

 

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra tekrar günlük tur için araçlarımıza binip saat 12:00’de hareket ediyoruz. Bugün tur boyunca ziyaret edilecek yerler;

 • Taman Ayun Tapınağı
 • Ulun Danu Tapınağı

ubud gezilecek yerler19

 • Beratan Gölü
 • Öğle Yemeği
 • Tanah Lot Tapınağı

tanah lot tapınağı bali turu

Konaklama Kuta bölgesindeki otelimizde + kahvaltı dahil.

8.GÜN / 30 HAZİRAN / cuma / sıngapur 

 

Sabah kahvaltıdan sonra otelimizden check-out’larımızı yaptırıp, Singapur için Denpasar havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. 2.5 saat süren uçuşumuzun ardından Endonezya ve Malezya toprakları arasına sıkışmış, Güneydoğu Asya’da Malay yarımadasının güney ucunda küçücük bir ada devleti olan Singapur’a ayak basıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra dinlenip akşam gece safarisi için hazırlanıyoruz.

singapur turu 3

Dünyanın en güzel ve büyük gece safarisi için akşam 17:00’de otelden çıkış yapıyoruz. Tur boyunca önce hayvanat bahçesini geziyor sonra hayvanat bahçesinin hemen yanında bulunan gece safarisi alanına transfer oluyoruz. Gece safarisine başlamadan önce amfi tiyatroda gerçekleştirilecek olan şovları izleyip sonrasında her türlü hayvanın kendi doğal ortamlarında serbest olduğu park alanı ister tram’lar eşliğinde isterseniz yürüyerek gezme imkanınız bulunuyor.

Konaklama Singapur’daki otelimizde + kahvaltı dahil.

9.GÜN / 1 TEMMUZ / cumartesi / sıngapur

 

Turumuzun son günü misafirlerimize serbest zaman veriyor. Herkesin dilediğini yapması için fırsat veriyoruz. Zevkler ve ilgi alanları farklılık göstereceği için son gün dileyen istediğini yapabilecektir.

singapur turu 1

Dileyen misafirlerimiz bizimle beraber Singapur’u keşfe çıkabilir. Singapur şehir gezimiz boyunca ziyaret edeceğimiz noktalardan bir kaçı Merlion heykeli, Chinatown ve Little India bölgeleridir.

Alt kısmı balık baş kısmı aslan şeklindeki 8.6 metre uzunluğundaki anıt heykel 1964 yılında Singapore Tourism Board tarafından Singapur’un simgesi olarak belirlenmiştir. Singapur’a her gelen turist bu anıt önünde resim çektirmeden dönmüyor. Bizler de tur boyunca bu heykel ile poz vermeden dönmüyoruz.

Chinatown Singapur’un en renkli, en eğlenceli bölgelerinden bir tanesidir. Dar ve kalabalık sokaklarını gezip, Thian Hock Keng tapınağını da ziyaret etmeden es geçmiyoruz.

Little India yani Küçük Hindistan bölgesi ise Hint nüfusunun yaşadığını ve bunu çok açık görebileceğiniz, Hint tapınakları ile dolu rengarenk semtlerden bir tanesidir.

01:45 uçağı ile İstanbul için dönüş yoluna geçiyoruz.

Uçuş Detayları

Singapur Havayolları İle

Gidiş
23 Haziran İstanbul – Singapur 13:30 – 05:50 +1
24 Haziran Singapur – Denpasar 08:20 – 11:00

Ara Uçuş

30 Haziran Denpasar – Singapur 10:25 – 13:00

Dönüş
2 Temmuz Singapur – İstanbul 01:45 – 07:45

BU TURUN DİĞER TURLARA GÖRE AVANTAJI NEDİR?

-Bu gezimiz tamamen bizim tarafımızdan çizilen çok özel bir rotadır.

-Gezimizdeki kalış süreleri ve yol mesafeleri özel olarak ayarlanmıştır.

-Gezimizde günlük turların hepsi fiyata dahil oluyor. Toplamda Bali adasında 2 tam gün, Java adasında 1 tam gün ve Singapur şehir turlarımız mevcut.

-8 gece konaklamalı, 9 günlük bu gezimizde 4 farklı noktaya, 2 ülkeye ayak basmış olacağız.

-Gezilerimizde otelimize çekilip serbest zaman anlayışımız hiçbir zaman olmuyor. Sizlere bölgedeki en iyi restoranları, en iyi barları, en iyi alışveriş yerlerini de göstererek bütçenize yardımcı oluyor, hatta sizler için pazarlık dahi yapıyoruz. Hiçbir turistik yere, ederinin 10 katı ücretler ödenmesine izin vermiyoruz!

-Fiyat politikası konusunda her zaman en duyarlı gezi ekibi olmaya özen gösteriyoruz.

-Kalacağımız tüm tesisler merkezi, temiz ve güvenilir. Bir çoğu lüks konaklamadır.

-Son olarak, ekip olarak beğenmediğimiz, hayran kalmadığımız, deneyimlemediğimiz hiçbir adaya herhangi bir kişiyi götürmüyoruz!

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

✔️ İstanbul – Singapur – Denpasar, Denpasar-Singapur ve Singapur-İstanbul alanında Singapur Airlines ile ekonomi sınıfında gidiş – dönüş uçak biletleri

✔️ Singapur turu

✔️ Singapur 1 gece konaklama

✔️ Kuta 3 gece konaklama

✔️️️ Ubud 2 gece konaklama

✔️ Ijen 1 gece konaklama

✔️ Bali adası turu

✔️ Ubud bölgesi turu

✔️ Ijen Krateri Turu

✔️ Tüm kahvaltılar

✔️ 4 öğle ve 1 akşam yemeği

✔️ Tüm transferler

✔️ Seyahat sağlık sigortası

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-75 USD rehberlik ücreti, (Gezi günü, havaalanında rehbere ödenir)

-Tur içinde dahil olanlar hariç öğle ve akşam yemekleri

-15 TL yurtdışı çıkış harcı

ÖDEME KOŞULLARI

Öncelikle her gezimizde olduğu gibi bu gezi için de ön kayıt ve ön ödeme yapmanız gerekmektedir. 

Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bonus, Word, Card Finans ve Axess kartlara peşin fiyatına komisyon almaksızın 5 taksit yapılmaktadır. Maximum karta 2 eşit taksit imkanımız bulunmaktadır.

Tek katılım olması halinde tek kişi oda farkı 500 USD’dir!

OTELLER

Ubud Nick’s

ubud oteller

Tijili Hotel – Seminyak – Kuta 

bali konaklama

Hotel Royal @ Queens Singapore

Bali turumuzdan kareler

 

 

ÖNCEKİ TURLARIMIZDAN KARELER

KÜBA 1 MAYIS 2017 GRUBU

ARİKA SAFARİ GRUBUMUZ

safari grubu

SRI LANKA – MALDIVLER GRUBUMUZ

sri lanka grubu

FİLİPİNLER YILBAŞI GRUBUMUZ

filipinler yılbaşı grubu

FİLİPİNLER SÖMESTR GRUBUMUZ

filipinler somestr grubu

FİLİPİNLER GRUBUMUZ

kapalı grup filipinler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEZGİN ÇİFT

Biz Orkun ve Neslihan. 2008 yılında hayatımızı birleştirdik. Ardından GEZGİN ÇİFT isimli web sitemizi kurarak gezilerimizi, anılarımızı buraya yazar olduk.

2014 yılında her ikimiz de mesleğimizi bırakıp tam zamanlı gezmeye karar verdik. Aradan geçen kısa bir süre sonra bizimle gezmek isteyenlere liderlik yaparak şimdi hem geziyor hem de gezdiriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi için BİZ KİMİZ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Yazılar
İLGİLİ

Faroe Adaları Turu

Faroe Adaları Turu ile bir ilki daha gerçekleştirmeye karar...

Afrika Zanzibar Turları Ramazan Bayramı

AFRİKA ZANZİBAR TURU 9-17 MAYIS 2021 TUR DOLMUŞTUR THY İLE Afrika Safari...

Filipinler Turu

2020 FİLİPİNLER TURU – (1-12 NİSAN 2020) TROPİKAL UZAKDOĞU TURLARI -...

Bali Turu Gili Adaları

Bali Turu ile Uzakdoğu Turları listemize bir yenisini daha...