Filipinler Turu

2020 FİLİPİNLER TURU – (1-12 NİSAN 2020)

TROPİKAL UZAKDOĞU TURLARI – FİLİPİNLER TURU

11GÜN

TÜM TURLAR DAHİL

2020 Filipinler turları için talep fazla olunca Filipinler Turları listesine bir yenisini daha eklendik. Filipinler Turu ile muhteşem bir tatil için hazır mısınız? Hem de Filipinler en harika zamanında….

MANİLA

CORON (BUSUANGA)

EL NİDO

BORACAY

VİZESİZ!

EKSTRA TUR ÜCRETİ YOK!
İLETİŞİM 0530 403 55 87 

JJ TURİZM ACENTA İLETİŞİM : 0534 294 63 63 – 0326 613 31 32

TURLAR JJ TURİZM (Türsab No 8054 A Grubu) TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1.GÜN 

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Filipinler’in başkenti Manila için check-in işlemlerinin ardından uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Havalimanına vardıktan sonra transferimizi sağlayacak otobüsümüze binip yaklaşık yarım saat sonra Makati bölgesindeki otelimize varış ve check-in işlemlerinden sonra dinlenme.

Otelimizin Manila’nın en iyi 10 rooftoplarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Dileyenler rooftop’taki havuzda veya restaurant kısmında vakit geçirebilir, dileyenler Manila’nın sokaklarını keşfedebilir.

Konaklama Manila’daki otelimizde.

2.GÜN 

Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrası check-out işlemlerini gerçekleştirip havalimanına transferimiz gerçekleşecek. Coron adasına varır varmaz otelimize yerleşiyoruz. Ve dinlenmeniz için bir kaç saat serbest zaman veriyoruz. Coron adasının en güzel oteli olan otelimizde lagün manzarası eşliğinde kısa bir dinlenmeden sonra yerel ulaşım araçları ile gün batırmaya sıcak su kaplıcasına gidiyoruz. Mangrov ormanı için yaklaşık 40 dereceyi bulan sıcak tuzlu su içinde unutulmaz bir günbatımı ile günü tamamlıyoruz.

Konaklama Coron adasındaki otelimizde.

Yılbaşı Filipinler Turu

3.GÜN

Tropikal adalar turumuz başlıyor. Coron Adası yapılan Filipinler turlarında ne yazık ki eklenmeyen rotadır. Ama biz farkımız olsun diye 2013 yılında keşfettiğimiz bu cennet adayı sizler de görün ve bu güzellikten mahrum kalmayın diye Filipinler Turu rotamıza ekledik. Böylece Coron adası sayesinde dünyada eşi benzeri olmayan bir Filipinler Turu organize etmiş oluyoruz.

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Coron adasının limanına transferimiz olacak ve bu andan itibaren tropikal filipinler turumuz başlamış olacak. Google’da Filipinler diye aratınca karşınıza ilk çıkan manzaranın içine götüreceğiz sizi. Yani Kayandan Lake – Kayangan Göl’üne. Tüm gün sürecek olan tekne turunda sadece Kayandan Lake’i görmekle kalmayacak bir o kadar güzelliğe sahip yerlere ziyaretimiz olacak. Öğle yemeği tekne turuna dahildir.

Konaklama Coron’daki otelimizde.

4.GÜN 

Sabah erken saatlerde limana transfer ve 5 saat sürecek , adalar arasında yapacağımız feribot seferi ile Palawan adasının kuzeyindeki, Filipinlilerin gözde tatil cenneti El Nido’ya varış.

El Nido son yıllarda turizm patlaması yaşanan Filipinler’in en gözde noktalarından bir tanesidir. Zaten Coron’dan başlayan yolculuğumuzun sonunda El Nido’ya yaklaşırken kireçtaşı oluşumlarını görünce daha karaya ayak basmadan El Nido’ya aşık olacaksınız.

El Nido hala lokal özelliğini koruyan, lagünler arasında ufacık bir balıkçı kasabası. Son dönemde Asya turizm pazarında adından söz ettirmesinin sebebi ise kesinlikle çevresindeki doğal kireçtaşı oluşumu lagünler.

Kısa bir dinlenmeden sonra dileyenler ile otelimizden adımımızı sokağa attığımız gibi El Nido çarşısına çıkıyor ve birbirinden güzel ve ucuz balık restoranlarında akşam yemeği yiyoruz. Kasabada kısa bir yürüyüş yapma imkanımız da olacak.

Konaklama El Nido’daki otelimizde

5.GÜN 

Sabah erken saatlerde bot turumuza başlayacağız. Herhangi bir yere transfer olmanıza gerek yok, botumuz bizi kumsala yanaşarak alacak ve muhteşem lagün turumuza başlayacağız.

El Nido’da bot turları çeşitlilik gösteriyor ve hepsi A,B,C,D şeklinde ayrılıyor. Bunlardan en meşhuru bizim de yapacağız Tour A, bu tam günlük turda pek çok koy ve ada görme şansınız olacak.

Büyük lagünde kanolarımızı kiralayıp 2 km lagünün içinde muhteşem bir tur yapacağız.

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

Yılbaşı Filipinler Turu

6.GÜN 

Sabah erken saatlerde bot turu yapmak için uyanıyoruz.

Bugün de bir önceki günkü gibi pek çok farklı plajları, gizli plajları ve adaları ziyaret edeceğiz. Yine aynı şekilde bir adada barbekü duraklaması yapacak ve birbirinden lezzetli etlerin, balıkların tadını çıkaracağız. (Tüm öğle yemeği barbekülerimiz açık büfe – sınırsız şekildedir)

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

7.GÜN 

Sabah erken saatlerde havaalanına transfer ve El Nido – Boracay uçuşunu gerçekleştiriyoruz. 

Boracay en güzel bölgesinde  yer alan otelimize yerleşiyoruz. Boracay, kumsaldaki bar ve cafeleri ile fazlasıyla eğlenceli bir adadır. Aynı zamanda dünyanın en iyi günbatımı manzarası sunmasıyla da meşhurdur. Otele yerleşip, dinlendikten sonra hep birlikte gün batımı için kendimizi White Beach’e atacağız.

Konaklama Boracay’daki otelimizde

8.GÜN 

Sabah kahvaltıdan sonra belirlediğimiz saatte buluşma veriyoruz. Niyesi sürpriz olsun 🙂 Boracay’ın en güzel ve eğlenceli aktivitesini yapmak için buluşmamız yeterli. Aktivite sonrası adanın tadını dilediğiniz gibi çıkarabilmeniz için serbest zaman.

Konaklama Boracay’daki otelimizde

9.GÜN 

Tam gun serbest zaman veriyoruz. Bugünü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Filipinler yılbaşı turu boyunca full serbest olacağınız gün bugün. Tadını çıkarın 🙂 

Konaklama Boracay’daki otelimizde

10.GÜN 

Sabah havaalanına transfer, transfer sonrası Manila’ya direk uçuş ve İstanbul’a dönüş. Ve müthiş Filipinler turunun sonuna varış.

Yılbaşı Filipinler Turu

DİĞER TURLARA GÖRE AVANTAJIMIZ

-Bu gezimiz tamamen bizim tarafımızdan çizilen çok özel bir rotadır. Filipinler’in tüm tropikal adalarını kapsamaktadır.

-Gezimizdeki kalış süreleri ve yol mesafeleri özel olarak ayarlanmıştır. Filipinler ulaşım konusunda büyük sıkıntısı olan bir ülke ve bir yerden bir yere gidiş – gelişler tahmin ettiğinizden çok daha fazla sürelere çıkabiliyor.

-Gezimizde Filipinler’in en özel lagün adaları tekne turlarımıza dahil oluyor. Toplamda El Nido’da 2 tam gün, Coron’da bir tam gün tekne turlarımız mevcut.

-8 gece konaklamalı bu gezimizde 4 farklı noktaya ayak basmış olacağız. 

-Gezilerimizde otelimize çekilip serbest zaman anlayışımız hiçbir zaman olmuyor. Sizlere bölgedeki en iyi restoranları, en iyi barları, en iyi alışveriş yerlerini de göstererek bütçenize yardımcı oluyor, hatta sizler için pazarlık dahi yapıyoruz. Hiçbir turistik yere, ederinin 10 katı ücretler ödenmesine izin vermiyoruz!

-Gezilerimizde kullandığımız tekne , kano turları ya da günlük turlar herhangi bir tura katılmamızla oluşmuyor. Tamamen tarafımıza tahsis edilen botlarla, otobüslerle gezilerimizi gerçekleştiriyoruz.

-Fiyat politikası konusunda her zaman en duyarlı gezi ekibi olmaya özen gösteriyoruz.

-Son olarak, ekip olarak beğenmediğimiz, hayran kalmadığımız, deneyimlemediğimiz hiçbir adaya herhangi bir kişiyi götürmüyoruz!

ÜCRET

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

-Tüm havalimanı – otel transferleri,

-Tüm günlük tur transferleri,

-İstanbul – Singapur – Manila alanında Singapur Airlines ile ekonomi sınıfında gidiş – dönüş uçak biletleri

-Manila – Coron direk uçuşu

-Coron – El Nido feribot biletleri

-El Nido – Boracay uçuşu

-Coron ve El Nido’daki tekne turları

-Seyahat sigortası

-Tüm havaalanı – otel – liman transferleri

-Türkçe rehberlik hizmeti

1 gece Manila

2 gece Coron Adası,

3 gece El Nido,

3 gece Boracay Adası,

9 gecelik konaklama boyunca tüm sabah kahvaltıları fiyata dahildir. 

Coron ve El Nido tekne turlarımızın içerisinde öğle yemeklerimiz açık büfe şeklindedir. Bu belirtilenler dışındaki yemekler misafirlerimize aittir.

Coron

+ Kayangan ve çevre koylar turu

El Nido

+ 2 tam gün bizim belirlediğimiz özel rota dahilinde tekne turu

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Yurt dışı çıkış harcı (50 TL)

-75 USD rehberlik ücreti + 25 USD bahşişler – Havalimanında rehbere ödenir. 

ÖDEME

-ÖDEMELERİNİZİ NAKİT OLARAK TAKSİTLENDİRME İMKANI BULUNMAKTADIR.

-KREDİ KARTI TAKSİTLİ ÖDEMELERİNDE VADE FARK UYGULANMAKTADIR. KREDİ KARTINA TAKSİTİ İSTENİLMESİ HALİNDE HANGİ KARTTAN ÖDEME YAPACAKSANIZ O BANKANIZI ARAYIP TAKSİTLENDİRME TALEP EDEBİLİRSİNİZ. 

-TUR DETAYLARINI ÖĞRENMEK VE TÜM SORULARINIZ İÇİN 0530 403 55 87 NO’LU NUMARADAN ORKUN BEY İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİZE 

Filipinler turumuz için vize almanıza gerek yoktur. 6 ay geçerliliği olan pasaportunuz ile ülkeye giriş yapabilirsiniz.

Pasaportunuzun süresi 6 aydan az ise lütfen seyahat tarihinden 2 ay önce yeni pasaportunuzu çıkarınız.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Safyamızda yapılmakta olan açıklamaların hepsi bilgilendirme amaçlıdır. Yurtdışına çıkışınız esnasında yanınızda bulundurmanız ve ibraz etmeniz gereken evrakların her biri kendi sorumluluğunuzdadır.

Genel Şartlarımız

 • Uçuş öncesinde gidilecek olan rotaya dair uçuş saatleri değişebilir, bu nedenle uçuş saatlerinin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçuş tarihinden önce parkurlarda ve varış – kalkış saatlerinde değişiklik olabilir. Tüm yolcular uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Uçuş detayları programda yazmaktadır. Değişiklik olmasına karşılık uçuş günü ve saatleri JJ TURIZM isimli acentamızdan öğrenilebilir. Anlaşmalı havayolu firması tarafından uçuş günü ve saatleri değişmesi veya olası rötar halinde JJ TURIZM sorumlu tutulamaz.
 • JJ TURIZM elde olmayan zorunlu nedenlerden dolayı tur programında gidilecek şehirler aynı kalmak suretiyle tur rotasını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Tur programında belirtilen oteller aynı kategoride olmak suretiyle değiştirilebilir.
 • Yolcuların Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemleri olduğundan, her yolcu tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında ya da dilerlerse on-line olarak ilgili havayolunun internet sitelerinden yapılması zorunludur. Check-in işlemlerinden sonra rötar olması, kapı numarasının değişmesi durumunda anons geçilirse bunu takip etmek yolcuların sorumluluğundadır.
 • JJ TURIZM tarafından yolculara bildirilen saatte havalimanında olunması zorunludur. Check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmamaktan dolayı uçuşunu gerçekleştiremeyen yolculardan JJ TURIZM sorumlu değildir. Uçağın kaçırılması halinde tekrar alınması gereken uçak biletleri ve varılacak ülkedeki transferler yolcunun kendisine aittir.
 • Tura katılan yolcularımızın kişisel eşyalarını kaybetmesi, unutması ve çaldırması halinde JJ TURIZM olarak sorumluluğumuz bulunmaktadır. Kayıp eşya için ilgili mercilere yolcuların şahsen başvurması ve takip etmesi gerekmektedir. Kayıp eşyanın bulunması halinde nakliye, kargo masrafları yolcuya aittir.
 • Tura katılan her yolcumuza seyahat sigortası tur öncesi mail olarak atıldığı gibi uçuş günü havalimanında kendisine tur yetkilisi tarafından bizzat elden teslim edilmektedir. Yolculara verilen seyahat sigortası seyahat süresi boyunca taşınmalıdır.
 • Yolcularımızın sağlık problemlerine ilişkin sürekli kullanmakta olduğu ilaç veya cihaz varsa bunları mutlaka yanlarında bulundurması gerekmektedir. Eğer yolculardan hamile olan varsa uçuş öncesi uçakla seyahat etmesinde sakınca yoktur diye doktorundan rapor alması ve yanında bulundurması gerekmektedir.
 • Yetersiz katılım olması halinde turun iptal edilmesi halinde son bildirim turun kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadardır.
 • Turumuza kayıt yaptırmış kişiler yukarıda yazılı olan tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

GRUPLARIMIZDAN KARELER

More from the blog

Faroe Adaları Turu

Faroe Adaları Turu ile bir ilki daha gerçekleştirmeye karar verdik. Nasıl ki İzlanda gibi müthiş bir ülkeyi keşfedip onlarca gezme merakı olan insanları gezdirdiysek...

Afrika Zanzibar Turları Ramazan Bayramı

AFRİKA ZANZİBAR TURU 9-17 MAYIS 2021 TUR DOLMUŞTUR THY İLE Afrika Safari Turu ile 2021 Ramazan Bayramı için yine çok güzel bir Zanzibar turu programı hazırladık. Son...

Bali Turu Gili Adaları

Bali Turu ile Uzakdoğu Turları listemize bir yenisini daha ekleyip yıllardır gittiğimiz ve hakim olduğumuz Bali adası turunu benzersiz yapmaya karar verdik.  9 GECE 11...

2020 Yılbaşı Filipinler Turu

2020 YILBAŞI FİLİPİNLER TURU  BAŞTAN SONA FİLİPİNLER TURLARI 2021 YILBAŞI TURU ÖN KAYITLARI ALINMAYA BAŞLANMIŞTIR. 2650 USD 2020 yılbaşı Filipinler turu ile her yıl olduğu gibi baştan...