JAMAİKA TURU 

BAŞTAN SONA JAMAİKA TURU

KASIM 2021

4500 USD

TUR 10 KİŞİ İLE SINIRLIDIR!

Türkiye’de yine bir ilke imza atarak bugüne kadar yapılmamış, gidilmemiş bir ülke olan Jamaika’ya gitmeye karar verdik.

Bir çoğunuz için çok tehlikeli ülke, bir çoğunuzun hayali olan ülke artık hayal olmaktan çıkıyor. Jamaika’yı karış karış gezmiş acente sahibimizin eşliğinde dünyanın bir ucundaki Jamaika için şimdiden yerinizi garantilemenizi tavsiye ederiz.

Jamaika Turu Programı

Jamaika turu

1.GÜN : İstanbul Yeni Havalimanında buluşma ve check in işlemlerinin ardından THY ile aktarmasız Amerika uçuşumuz gerçekleşecek. Varış saatimizden dolayı bir gece konaklama yapılıp, gece hayatına karışıp günü tamamlayacacağız.

2.GÜN : Sabah ilk uçakla Jamaika’ya uçuyoruz. Biliyoruz bu noktaya gelene kadar hepiniz heyecanlıydınız. Ama Jamaika uçağına binmeden önce karınlara ağrılar gireceği kesin 🙂 Korkulacak bir şey yok çünkü yanınızda biz varız 🙂 Hayatınızın en değişik ülkesine ve en fantastik yolculuğuna gideceksiniz.

Jamaica’ya vardıktan sonra otelimize yerleşme ve ardından varış yaptığımız bölgeyi gezeceğiz.

3.GÜN : Bugün Jamaica’nın en güzel rotalarından ve doğal güzelliklerinden olan bölgeye yaklaşık 1-1.5 saat araç yolculuğu ile vardıktan sonra doğanın ve mükemmel suların keyfine varacağız. Otelimize geri dönüş ve konaklama.

Jamaika turları

4.GÜN : Sabah check-out işleminden sonra 2-3 saatlik araç yolculuğu ile bakir bir bölgeye gideceğiz. Jamaika’nın olmazsa olmazı başka bir bölge için yolculuğumuz başlayacak. Bölgenin en güzel konumda yer alan otelimize yerleştikten sonra biliyoruz hepinizin aklına bizi buradan almayın fikri düşecek. Ama üzgünüz 🙂 Varır varmaz başka bir etkinlik için yine yollara düşeceğiz. Turumuzu yapacağımız yer yaklaşık 15 km mesafede olduğu için yol sizleri yormayacak. Dönüşte güzel bir günbatımı ve konaklama.

5.GÜN : Eğer bugün size free zaman vermezsek canımıza okursunuz diye keyfinize bakmanız için serbest zaman veriyoruz. Ama tam gün değil, ayak bastığımız bölgenin renkli sokaklarını ve en meşhur cafe’sine gideceğiz.

6.GÜN : Bir serbest günün yetmeyeceğini bildiğimiz için bugün de serbest zaman veriyoruz.

7.GÜN : Sabah kahvaltı sonrası keşfedeceğimiz başka bir bölge için yola çıkıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra hayatınızda ilk defa deneyimleyeceğiniz ve çok çoook keyif alacağınız turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tur sonrası birlikte şehri ve sokakları gezeceğiz.  

8.GÜN : Serbest zaman.

9.GÜN : Kahvaltıdan sonra check out işlemleri ve havalimanına transfer. Turun sonu.

Jamaika turu

TUR VİZELİDİR. SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR.

0530 403 55 87  NUMARALI TELEFONDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ… 

TURLAR JJ TURİZM (Türsab No 8054 A Grubu) TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. 

Jamaica Turu İçin Gerekli Olanlar ve Şartlar

amerika jamaika turu

-Jamaica Turu için mutlaka Amerika vizenizin olması gerekiyor. Eğer Amerika vizesi olmayıp tura gelmek istiyorsanız acentamızın yardımıyla çok hızlı ve kolay bir şekilde vize işlemlerini çözebilirsiniz.

-Jamaika insanları hayatı çok yavaştan aldıkları için tur firmalarında bu yavaşlık söz konusudur. Örneğin turun kalkış saati sabah 10:00 dendiyse müşterileri 12:00’de alabiliyorlar. Eğer turlarda zamanı çok dikkate alıyor ve dakik hareket etmek istiyorsanız Jamaika turu size göre değil. Lütfen bunu dikkate alın!

-Jamaika dünya’nın en tehlikeli ülkeleri arasındadır. Arka sokaklarında tek başınıza gezmenize izin vermeyeceğimizi şimdiden söyleyelim. Yani öyle başına buyrukluk yok.

-Ülke’de marijuana satışı serbesttir. Zaten Jamaika havalimanına girdiğimiz anda Jamaica Tourism Board’un broşürlerini elimize aldığımızda uyarı olarak sokakta size marijuana satmak isteyenlere gülümseyin ve almak istemediğinizi nazikçe söyleyin diye ibare var. Demek istediğimiz yollarda yürürken bu tarz satıcılara çokça denk geleceğiz. Bu durum sizi korkutacaksa lütfen Jamaika turuna katılım gerçekleştirmeyin!

-Tur maksimum 10 kişi kontenjanlıdır. Her ne olursa olsun bu sayının üzerine çıkmamız mümkün değildir.

Dünya’nın en değişik ülkesine seyahat etmek için hazırsanız bizimle iletişime geçin.

 JAMAİKA TURU FİYATINA DAHİL OLAN

-THY ile İstanbul – Amerika Gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

-Amerika – Jamaika gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

-Tüm konaklamalar

-Programda belirtilen tüm turlar  

-Seyahat Sağlık Sigortası

Tüm transferler

JAMAİKA TURU FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR

-Yurtdışı çıkış harcı

-100 USD Rehberlik ve Bahşişler

-Programda belirtilmeyen yemekler

-Amerika Vizesi

İLETİŞİM

0530 403 55 87 numaralı telefondan Orkun Bey ile iletişime geçebilirsiniz.

ÖDEME

Ön kayıt ücreti 1500 USD’dir.

Çift kişilik odada kişi başı konaklama 4500 USD’dir.

Tek kişi konaklama taleplerinde ücret 5250 USD’dir.

Summary
Article Name
JAMAİKA TURU - TÜRKİYE'DE TEK VE İLK
Description
Jamaika Turu ile baştan sona Jamaika - Türkiye'de ilk Jamaika Turu - THY ile - 9 Gün - Tüm Turlar Dahil - KASIM 2021

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here