SEARCH

   Sponsorluklar bir Gezgin için çok şey ifade edebilir. Çünkü yolda olmak bir maliyet gerektirir ve tek başınıza bu yükü kaldırmak çok zordur. Ulaşım, konaklama, yeme-içme başlıca temel ihtiyaçlardır ve olmazsa olmazlardır.

    Gezgin Çift olarak biz sponsorlarımıza yol arkadaşı olarak bakarız. Hikayelerimizi onlarla beraber yaşarız sonra da anılarımızı bu sayfalarda yaşatmaya devam ederiz. İnternet sitemizin bu bölümünde göreceğiniz üzere uçak, konaklama, restaurant gibi temel gezi ihtiyaçlarının yanında giyim, kuşam, aksesuar hatta motosiklet sponsorluklarımız bile bulunmakta. Her bir marka, her bir ürün için fotoğraflar, videolar çekiyor makaleler yazıyoruz. Sosyal Medya hesaplarımızdan takipçilerimizle paylaşıyor işbirliği yaptığımız markalarla beraber birbirimize güç veriyor destek oluyoruz. Özellikle Gezgin Çift’in takipçi portföyüne uygun markalarla takipçilerimizi buluşturmak, bu desteğin karşılığını vermek bizleri de çok mutlu ediyor ve elimizden geldiğince en iyisini yapmak için uğraşıyoruz.

      Siz de bu hikayenin kahramanı olmak ister ve bizle beraber olmak isterseniz iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Zaten mesafeler uzak olsa da biz sizlere her zaman çok yakınız 🙂

ULAŞIM
OTELLER
RESTAURANTLAR
SEYAHAT ACENTALARI
DALIŞ MERKEZLERİ