SEARCH

Sömestr Turları Filipinler Turu

Sömestr Turları Filipinler Turu

2018 SÖMESTR FİLİPİNLER TURU – (24 OCAK 2018– 5 ŞUBAT 2018)

BAŞTAN SONA TROPİKAL UZAKDOĞU TURLARI – FİLİPİNLER

 TÜM TURLAR DAHİL

TUR TÜKENMİŞTİR

2018 sömestr turları belli oldu. Beytour Filipinler Turları listesine bir yenisini daha ekledi. Filipinler Turu ile muhteşem bir sömestr tatili için hazır mısınız?

MANİLA

CORON (BUSUANGA)

EL NİDO

PUERTO PRİNCESA

CEBU

BOHOL

BORACAY

(TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI MEVCUTTUR)

*ÖDEME DETAYLARI SAYFANIN EN AŞAĞISINDA DETAYLANDIRILMIŞTIR

VİZESİZ!

EKSTRA TUR ÜCRETİ YOK!

TURLAR BEYTOUR TURİZM (TÜRSAB NO : A GRUBU 1020) TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. 

İLETİŞİM 0530 403 55 87

Yılbaşı Filipinler Turu

TUR PROGRAMI

1.GÜN / 24 ocak 2018 / ÇARŞAMBA

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Dünyanın en iyi havayollarından Singapur Airlines ile Singapur aktarmalı olarak Filipinler’in başkenti Manila’ya uçuyoruz. 

2.GÜN / 25 OCAK 2018 / PERŞEMBE

Manila – Busuanga direk uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.

Tropikal adalar turumuz başlıyor.

Coron Palawan adasının kuzeyinde bulunuyor, Filipinler’in son dönemde popüler olmaya başlayan fakat hala çok az sayıda turistin ziyaret ettiği, muhteşem güzellikleri olan bir ada.

Busuanga Havaalanı’na vardıktan sonra otelimize check in yapıyoruz ve Busuanga şehir merkezini dolaşıyoruz.

Filipinler’in en turistik yerinde dahi lokal hayatı, köyleri hissetmeniz ve yaşamanız mümkün.

Konaklama Coron’daki otelimizde…

Yılbaşı Filipinler Turu

3.GÜN / 26 OCAK 2018 / CUMA

Sabah erken saatlerde limana transfer ve tam günlük, barbekülü bot turumuza başlıyoruz.

Bot turumuzda Coron lagünlerini ziyaret edeceğiz. Pek çok noktalı bu turumuzda Coron civarında muhteşem adalar topluluğu manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Dileyenler için çeşitli noktalarda dalış duraklarımız da olacak.

Profesyoneller için Coron tam bir cennet, Amerikan savaş uçaklarının bombaladığı Japon savaş gemilerini profesyonel dalışlarla görmek mümkün. (Bu dalışları yapmak isteyenler lütfen bizimle irtibata geçsin)

Konakalama Coron’daki otelimizde…

4.GÜN / 27 OCAK 2018 / CUMARTESİ

Sabah erken saatlerde limana transfer ve 6 saat sürecek , adalar arasında yapacağımız feribot seferi ile Palawan adasının kuzeyindeki, Filipinlilerin gözde tatil cenneti El Nido’ya varış.

El Nido hala lokal özelliğini koruyan, lagünler arasında ufacık bir balıkçı kasabası. Son dönemde Asya turizm pazarında adından söz ettirmesinin sebebi ise kesinlikle çevresindeki doğal kireçtaşı oluşumu lagünler.

Dileyen misafirlerimiz otelimizin yanında bulunan zipline’ı deneyebilir, muhteşem lagün manzarasında eğlenebilirler.

Akşam tuktuklarla hep birlikte El Nido merkezine geçiyor ve birbirinden güzel ve ucuz balık restoranlarında akşam yemeği yiyoruz. Kasabada kısa bir yürüyüş yapma imkanımız da olacak.

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

Yılbaşı Filipinler Turu

5.GÜN / 28 OCAK 2018 / PAZAR

Sabah erken saatlerde bot turumuza başlayacağız. Herhangi bir yere transfer olmanıza gerek yok, botumuz bizi kumsala yanaşarak alacak ve muhteşem lagün turumuza başlayacağız.

El Nido’da bot turları çeşitlilik gösteriyor ve hepsi A,B,C,D şeklinde ayrılıyor. Bunlardan en meşhuru bizim de yapacağız Tour A, bu tam günlük turda 7 Komando Plajı’nı, Büyük – Küçük Lagünleri, Saklı Lagünü görecek ve muhteşem bir plajda barbekü yapacağız.

Büyük lagünde kanolarımızı kiralayıp 2 km lagünün içinde muhteşem bir tur yapacağız.

Akşamında otelimizin önünde ateşler yanmaya başlayacak, şezlonglarınızda dünyanın en güzel günbatımlarından birini izlemenin keyfini yaşayın.

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

6.GÜN / 29 OCAK 2018 / PAZARTESİ

Sabah erken saatlerde bu sefer Tour C’yi yapmak için uyanıyoruz.

Tour C, A’dan sonraki en popüler tur rotası. Bugün de bir önceki günkü gibi pek çok lagünü, farklı plajları, gizli plajı , Helikopter adasını ziyaret edeceğiz. Yine aynı şekilde bir adada barbekü duraklaması yapacak ve birbirinden lezzetli etlerin, balıkların tadını çıkaracağız. (Tüm öğle yemeği barbekülerimiz açık büfe – sınırsız şekildedir)

Akşam gün batımında otelimize dönüş.

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

7.GÜN / 30 OCAK 2018 / SALI

Sabah 05:00’de Palawan adasının başkenti Puerto Princesa şehrine bağlı Sabang Köyü’ne doğru yola çıkacağız.

Ortalama 3 saatlik bir yolculuktan sonra Sabang’a varacağız. Bu köyde açık büfe olarak öğle yemeğimizi yedikten sonra özel teknelerimize binip milli parka yaklaşık 20 dakikalık bir transfer gerçekleştireceğiz.

Bu transferden sonra milli parkın içinde ortalama 10 dakikalık bir yürüyüş ile Underground River (Yeraltı Nehri) turumuzu yapacağımız özel botlarımıza bineceğiz. 45 dakika boyunca Dünyanın 7 Yeni Doğa Harikası olan bu yeraltı nehrinde, rehberimiz eşliğinde muhteşem bir tur gerçekleştireceğiz. (Klostrofobisi olanlara önermiyoruz)

Bu turumuz sırasında üzerindeki dağ sularıyla beslenen ve birbirinden ilginç kaya oluşumlarının değişik renkleriyle süslenen yeraltı nehrine hayran kalacaksınız. 

Yılbaşı Filipinler Turu

Turumuz sonrasında Sabang Köyü’ne dönüyoruz ve ortalama 2 saatlik sürüşle gece ateşböceği turumuzu yapacağımız alana varıyoruz.

2 saatlik sürüş sırasında bir balıkçı köyünde fotoğraf molası vereceğiz.

Firefly watching olarak geçen ateşböceği turu ada başkenti Puerto Princesa’ya yakın bir nehirde, 3 kişilik kanolarla gerçekleşiyor.

Açık büfe akşam yemeğimizden sonra teknelerimize biniyoruz. Her teknede İngilizcesi çok iyi bir rehber bulunuyor ve turumuz ortalama 45 dakika sürüyor.

45 dakika boyunca zifiri karanlığın içinde, sağda – soldaki ağaçlarda yaşayan ateşböceklerinin muhteşem ışık şovuna tanıklık edeceğiz. Rehberimiz kano sürüşleri sırasında gökyüzündeki takımyıldızlar hakkında da ilginç bilgiler verecek. Muhtemelen daha önce gökyüzünü hiç bu kadar temiz görmediniz!

Ayrıca kano sürüşü sırasında elinizi suya sokmayı unutmayın, planktonların ışıkları yol boyunca size eşlik edecek.

Sonrasında ada başkenti Puerto Princesa’daki otelimize transfer.

Konaklama otelimizde. (Puerto Princesa)

8.GÜN / 31 OCAK 2018 / ÇARŞAMBA

Sabah erken saatlerde havaalanına transfer ve Puerto Princesa – Cebu uçuşunu gerçekleştiriyoruz. (Direk uçuş, 1 saat 15 dakika)

Cebu havaalanına varır varmaz limana transfer ve 2 saat sürecek yolculuğumuzla Bohol adasının limanına varış, buradan da konaklayacağımız Panglao adasına 1 saatlik transfer.

Bu yorucu günün ardından dileyenler deniz kıyısındaki otelimizde dinlenebilir, dileyenler ise gece Alone Beach üzerine kurulmuş olan publarda eğlenebilirler.

Konaklama Panglao’daki otelimizde…

Yılbaşı Filipinler Turu

9.GÜN / 1 ŞUBAT 2018 / PERŞEMBE

Sabah erken saatlerde otelimizden alınış ve komşu ada Bohol’e doğru yola çıkış.

Muhteşem bir tam gün turu bizi bekliyor.

Öncelikle Bohol adasındaki, dünyada sadece bu bölgede ve Endonezya’nın doğusundaki ormanlarda bulunan Tarsier’leri ziyaret edeceğiz. Bu hayvanlara bayılacaksınız!

Sonrasında birbirinden güzel pirinç tarlaları ve köyden geçerek UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Çikolata Tepeleri’ne varış.

Çikolata Tepeleri’ni ziyaretimiz sırasında milli park içerisinde bulunan çeşitli aktiviteler sizi bekliyor, dilediğinizi yapabilirsiniz. Her ne kadar ürkütücü dursa da muhteşem manzara sunan zipbike’ı yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Çikolata Tepeleri ziyaretimizin ardından Loboc Nehri’ne doğru yola çıkıyoruz. Loboc Nehri’nde açık büfe öğle yemekli muhteşem bir nehir turu yapacağız. Bu turumuzda yerel müzisyenler bize eşlik edecek.

Loboc Nehri turumuzun ardından hemen 10 dakika sürüş mesafesinde bulunan zipline alanına geçiyoruz. Daha önceki grubumuzun deneyimlerini söylemek gerekirse, bu hayatınızda yapabileceğiniz en çılgın şey!

Loboc Vadisi üzerinde, nehir manzarası sizlere eşlik ederken 250 metre yükseklikte 65 km hızla uçmak ister misiniz? Korkmayın, sadece 22 saniye sürüyor 🙂

Sonrasında Asya’nın en büyük 2. pitonunun da bulunduğu bir çiftliği ziyaret ediyoruz.

Ve Panglao’ya geri dönüyoruz.

Konaklama Panglao’daki otelimizde.

Yılbaşı Filipinler Turu

10.GÜN / 2 ŞUBAT 2018 / CUMA

Panglao’dan sabah saatlerinde ayrılıyoruz, Bohol limanına transfer ve Cebu adasına 2 saatlik feribot yolculuğu.

Aktarma süremize bağlı olarak zamanımız olursa Cebu adasının hemen komşu adası olan Mactan’da şehir turu talep üzerine yapılabilir. Bu süre zarfında ünlü kaşif Macellan’ın öldürüldüğü yeri , anıt mezarını ziyaret edilecektir.

Sonrasında Cebu – Boracay (Kalibo) adası direk uçuşumuzu gerçekleştireceğiz.

Kalibo Havaalanı’nda Boracay arası ortalama 2 saatlik yolculuğumuzu yaptıktan sonra otelimize varış. (Otelimiz dünyanın en iyi 4 numaralı plajı White Beach’ın hemen yanında yer almaktadır)

Dileyen misafirlerimiz ile akşam Boracay’ın balık pazarında akşam yemeği yiyoruz.

11. GÜN / 3 ŞUBAT 2018 / CUMARTESİ

Tam gün serbest zaman.

Dileyen misafirlerimiz tuktuk kiralayarak adanın kuzeyini keşfedebilir, dileyen misafirlerimiz ise White Beach’te denizin ve kumun tadını çıkarabilir.

Yılbaşı Filipinler Turu

12. GÜN / 4 ŞUBAT 2018 / PAZAR

Sabah havaalanına transfer, transfer sonrası Manila’ya direk uçuş ve Singapur aktarmalı olarak İstanbul’a dönüş.

UÇUŞ DETAYLARI 

Tüm uçuşlarımız mil kazandıran sınıf ile Singapur Havayolları ile gerçekleştirilecektir.

GİDİŞ

24 Ocak 2018 / İstanbul – Singapur / 14:25 – 05:45 +1

25 Ocak 2018 / Singapur – Manila / 09:20 – 13:00

DÖNÜŞ

4 Şubat 2018 / Singapur – Manila / 19:00 – 22:45

5 Şubat 2018 / Singapur – İstanbul / 01:50 – 08:25

DİĞER TURLARA GÖRE AVANTAJIMIZ 

-Bu gezimiz tamamen bizim tarafımızdan çizilen çok özel bir rotadır. Filipinler’in tüm tropikal adalarını kapsamaktadır.

-Gezimizdeki kalış süreleri ve yol mesafeleri özel olarak ayarlanmıştır. Filipinler ulaşım konusunda büyük sıkıntısı olan bir ülke ve bir yerden bir yere gidiş – gelişler tahmin ettiğinizden çok daha fazla sürelere çıkabiliyor.

-Gezimizde Filipinler’in en özel lagün adaları tekne turlarımıza dahil oluyor. Toplamda El Nido’da 2 tam gün, Coron’da tam gün tekne turlarımız mevcut.

-11 gece konaklamalı, 12 günlük bu gezimizde 9 farklı noktaya ayak basmış olacağız. Bu anlamda Türkiye’deki tek gezi!

-Gezilerimizde otelimize çekilip serbest zaman anlayışımız hiçbir zaman olmuyor. Sizlere bölgedeki en iyi restoranları, en iyi barları, en iyi alışveriş yerlerini de göstererek bütçenize yardımcı oluyor, hatta sizler için pazarlık dahi yapıyoruz. Hiçbir turistik yere, ederinin 10 katı ücretler ödenmesine izin vermiyoruz!

-Gezilerimizde kullandığımız tekne , kano turları ya da günlük turlar herhangi bir tura katılmamızla oluşmuyor. Tamamen tarafımıza tahsis edilen botlarla, otobüslerle gezilerimizi gerçekleştiriyoruz.

-Fiyat politikası konusunda her zaman en duyarlı gezi ekibi olmaya özen gösteriyoruz.

-Son olarak, ekip olarak beğenmediğimiz, hayran kalmadığımız, deneyimlemediğimiz hiçbir adaya herhangi bir kişiyi götürmüyoruz!

 

ÜCRET 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

-Tüm havalimanı – otel transferleri,

-Tüm günlük tur transferleri,

-İstanbul – Singapur – Manila alanında Singapur Airlines ile ekonomi sınıfında gidiş – dönüş uçak biletleri

 

-Manila – Coron direk uçuşu

 

-Coron – El Nido feribot biletleri

-Puerto Princesa – Cebu uçuşu

Cebu- Bohol Feribotu

-Bohol – Cebu feribot biletleri

-Cebu – Boracay direk uçuş

-Seyahat sigortası

-Tüm havaalanı – otel – liman transferleri

-Türkçe rehberlik hizmeti

2 gece Coron Adası,

3 gece El Nido,

1 gece Puerto Princesa,

2 gece Bohol Adası,

2 gece Boracay Adası,

10 gecelik konaklama boyunca tüm sabah kahvaltıları fiyata dahildir. 

Coron, El Nido, Puerto Princesa, Bohol Çikolata Tepeleri turlarımızın içerisinde öğle yemeklerimiz açık büfe şeklindedir. Firefly Watching turu esnasında da açık büfe akşam yemeği mevcuttur. Bu belirtilenler dışındaki yemekler misafirlerimize aittir.

Coron

+ Kayangan ve Barakuda Gölü Turu

El Nido

+ 2 tam gün bizim belirlediğimiz özel rota dahilinde tekne turu

Puerto Princesa

+ Yeraltı Nehir Turu

+ Mangrove ormanlarında ateş böceği gösteri tekne turu 

Bohol Adası

+ Tam gün Çikolata Tepeleri turu, Loboc nehir turu

 

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)

-75 USD rehberlik ücreti – Havalimanında rehbere ödenir. 

-Filipinler’in bazı havaalanı ve limanlarında uygulanan vergiler (Ortalama 2 dolar civarı oluyor)

ÖDEME SİSTEMLERİ

-ÖDEMELERİNİZİ NAKİT OLARAK TAKSİTLENDİRME İMKANI BULUNMAKTADIR.

-KREDİ KARTI TAKSİTLİ ÖDEMELERİNDE %3 FARK UYGULANMAKTADIR. KREDİ KARTINA 5 TAKSİT YAPILMAKTADIR. 

-TUR DETAYLARINI ÖĞRENMEK VE TÜM SORULARINIZ İÇİN 0530 403 55 87 NO’LU NUMARADAN ORKUN BEY İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİZE 

Filipinler turumuz için vize almanıza gerek yoktur. 6 ay geçerliliği olan pasaportunuz ile ülkeye giriş yapabilirsiniz.

Pasaportunuzun süresi 6 aydan az ise lütfen seyahat tarihinden 2 ay önce yeni pasaportunuzu çıkarınız.

[/wptabcontent]

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

Yeşil Pasaport Sahiplerinin Dikkatine

Hususi (Yeşil) ve Hizmet (Gri) pasaport sahibi kişilerin görevleri halen aktif ise  SGK Hizmet Dökümü ile bağlı bulundukları kurum ve kuruluşlardan yurt dışına çıkmalarına dair bir engel olmadığına ilişkin belge ibraz etmeleri, emekli olan kişilerin ise emeklilik kartlarını muhakkak yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Safyamızda yapılmakta olan açıklamaların hepsi bilgilendirme amaçlıdır. Yurtdışına çıkışınız esnasında yanınızda bulundurmanız ve ibraz etmeniz gereken evrakların her biri kendi sorumluluğunuzdadır.

Genel Şartlarımız

 • Uçuş öncesinde gidilecek olan rotaya dair uçuş saatleri değişebilir, bu nedenle uçuş saatlerinin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçuş tarihinden önce parkurlarda ve varış – kalkış saatlerinde değişiklik olabilir. Tüm yolcular uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Uçuş detayları programda yazmaktadır. Değişiklik olmasına karşılık uçuş günü ve saatleri Beytour isimli acentamızdan öğrenilebilir. Anlaşmalı havayolu firması tarafından uçuş günü ve saatleri değişmesi veya olası rötar halinde Beytour sorumlu tutulamaz.
 • Beytour elde olmayan zorunlu nedenlerden dolayı tur programında gidilecek şehirler aynı kalmak suretiyle tur rotasını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Tur programında belirtilen oteller aynı kategoride olmak suretiyle değiştirilebilir.
 • Yolcuların Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemleri olduğundan, her yolcu tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında ya da dilerlerse on-line olarak ilgili havayolunun internet sitelerinden yapılması zorunludur. Check-in işlemlerinden sonra rötar olması, kapı numarasının değişmesi durumunda anons geçilirse bunu takip etmek yolcuların sorumluluğundadır.
 • Beytour tarafından yolculara bildirilen saatte havalimanında olunması zorunludur. Check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmamaktan dolayı uçuşunu gerçekleştiremeyen yolculardan Beytour sorumlu değildir. Uçağın kaçırılması halinde tekrar alınması gereken uçak biletleri ve varılacak ülkedeki transferler yolcunun kendisine aittir.
 • Tura katılan yolcularımızın kişisel eşyalarını kaybetmesi, unutması ve çaldırması halinde Beytour olarak sorumluluğumuz bulunmaktadır. Kayıp eşya için ilgili mercilere yolcuların şahsen başvurması ve takip etmesi gerekmektedir. Kayıp eşyanın bulunması halinde nakliye, kargo masrafları yolcuya aittir.
 • Tura katılan her yolcumuza seyahat sigortası tur öncesi mail olarak atıldığı gibi uçuş günü havalimanında kendisine tur yetkilisi tarafından bizzat elden teslim edilmektedir. Yolculara verilen seyahat sigortası seyahat süresi boyunca taşınmalıdır.
 • Yolcularımızın sağlık problemlerine ilişkin sürekli kullanmakta olduğu ilaç veya cihaz varsa bunları mutlaka yanlarında bulundurması gerekmektedir. Eğer yolculardan hamile olan varsa uçuş öncesi uçakla seyahat etmesinde sakınca yoktur diye doktorundan rapor alması ve yanında bulundurması gerekmektedir.
 • Yetersiz katılım olması halinde turun iptal edilmesi halinde son bildirim turun kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadardır.
 • Turumuza kayıt yaptırmış kişiler yukarıda yazılı olan tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

ÖNCEKİ TURLARIMIZDAN KARELER

İZLANDA GRUBUMUZ

KÜBA 1 MAYIS 2016 GRUBUMUZ

AFRİKA SAFARİ 2017 GRUBUMUZ

BALİ SİNGAPUR TURU GRUBUMUZ

AFRİKA SAFARİ 2016 GRUBUMUZ

safari grubu

SRI LANKA – MALDIVLER GRUBUMUZ

sri lanka grubu

FİLİPİNLER YILBAŞI GRUBUMUZ

filipinler yılbaşı grubu

FİLİPİNLER SÖMESTR GRUBUMUZ

filipinler somestr grubu

FİLİPİNLER GRUBUMUZ

kapalı grup filipinler

Summary
Article Name
Sömestr Turları Filipinler Turu
Description
Sömestr Turu Baştan Sona Filipinler Turu : Coron, El Nido, Puerto Princesa, Bohol ve Boracay adaları ile hayallerinizdeki sömestr tatili

Karayiplerde bir ada ülkesi olan Küba'ya sık sık turlar düzenlenmektedir. Küba Turu

You May Also Like

Leave a Reply