SEARCH

Karadeniz Turu Yaylalar Turu

Karadeniz Turu Yaylalar Turu

KARADENİZ TURU – (20  – 23 EYLÜL 2018)

KARADENİZ’İN EN GÜZEL YAYLALARI 

Bu sene Karadeniz turuYaylalar turu ile Türkiye’deki ilk rotamızı açtık. Nasıl ki yurtdışı turlarımızda hem en ucuza tur garantisi ve daha fazla yer görme garantisi veriyorsak aynısını Karadeniz turumuzda da uyguladık.

Hep yurtdışı mı olacak bir Karadenizli olarak kendi memleketimizi de sizleri gezdirelim fikriyle ortaya çıkan Karadeniz turunda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız 🙂

YAYLALAR

GÖLLER

ŞELALELER

TOPLAM 14 FARKLI NOKTAYA AYAK BASACAĞIZ

*ÖDEME DETAYLARI SAYFANIN EN AŞAĞISINDA DETAYLANDIRILMIŞTIR

KONTENJANIMIZ 12 KİŞİ İLE SINIRLIDIR

EKSTRA TUR ÜCRETİ YOK!

TURLAR CAPELLA TOUR (Türsab No 10480 A Grubu) TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. 

NOT: AŞAĞIDA OKUYACAĞINIZ DETAYLI TUR PROGRAMINDA TÜM OTELLER, TRANSFERLER, YAYLA GEZİLERİ, İÇ HAT UÇUŞLARI, MİLLİ PARK GİRİŞLERİ, REHBERLİK HİZMETİ“FİYATA DAHİLDİR”

TUR PROGRAMI

1.GÜN – 20 EYLÜL 2018

Sabiha Gökçen Havaliamanı iç hatlar terminalinde buluşuyoruz ve Trabzon seferiyle uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Valizleri almamızla birlikte bizi karşılayacak aracımıza binerek turumuz bu andan itibaren başlıyor. Gün içinde ziyaret edeceğimiz yerler;

 • Gito Yaylası
 • Badara Yaylası
 • Şenyuva
 • Çamlıhemşin
 • Şimşir Ormanı
 • Zil Kale
 • Palovit Şelalesi

Konaklama ve akşam yemeği Gito Yaylasında

2.GÜN – 21 EYLÜL 2018

Gito yaylasındaki dağ evimizde bulutların arasında güne merhaba deyip, kahvaltımızı eşşiz doğa içinde yaptıktan sonra ikinci günün müthiş rotasıyla başlıyoruz.

 • Çamlıhemşin
 • Pokut Yaylası
 • Sal Yaylası

Pokut ve Sal, Karadeniz yaylaları içinde en popüler ve en güzellerinden bir kaçı. Gün içinde daha fazla yayla sıkıştırmamamızın nedeni yayla hayatını daha yakından görmeniz ve ziyaret edeceğimiz yaylalarda daha fazla vakit geçirmenizi sağlamak. Gün içinde fazla yayla seyahati demek her bir yaylada maksimum 20 dakika durmanız anlamına geliyor.

Karadeniz yaylarına ulaşım fazla zaman aldığı için sizlere en iyi vakit geçirme ve beğendiğiniz yerde fazla zaman geçirme imkanı sunmak istediğimiz için olması gereken iyi programı yaptık.

Konaklama Ayder Vadisindeki otelimizde.

3.GÜN – 22 EYLÜL 2018

Ayder vadisinde derenin hemen yanı başındaki otelimizde gözlerinize inanamayacağınız manzara eşliğinde kahvaltımızı yaptıktan sonra yine aklınızı başınızdan alacak programla devam ediyoruz.

 • Ayder Yaylası
 • Gelin Tülü Şelalesi
 • Avusor Yaylası
 • Avusor Gölü

Konaklama Ayder Vadisindeki otelimizde. 

4.GÜN – 23 EYLÜL 2018

Artık yaylalara doyduğumuza göre kahvaltıdan sonra yönümüzü çok farklı bir yere çevirerek alışılmış Karadeniz turunun aksine farklı bir rotayla devam ediyoruz. Yıllar önce yaptığımız Karadeniz rotasında aklımızdan çıkmayan ve hayran kaldığımız yere gidiyoruz.

 • Artvin Çifte Köprü

 

 • Mençuna Şelalesi

 

 • Artvin Borçka Karagöl

Karadeniz turumuzun sonunda güzel anılar biriktirerek, değerli dostluklar kazanarak ve birbirinden güzel fotoğraflar cebimizde gezimizi sonlandırıyoruz. Tur sonunda Trabzon havalimanına transfer ve İstanbul uçağı ile evimize dönüş.

 

DİĞER TURLARA GÖRE AVANTAJIMIZ 

BU TURUN DİĞER TURLARA GÖRE AVANTAJI NEDİR?

-Bu gezimiz tamamen bizim tarafımızdan çizilen çok özel bir rotadır. Karadeniz’in en güzel yaylarını aynı zamanda Borçka Karagöl ve Mençuna Şelalesi’ni de kapsamaktadır.

-Gezimizdeki kalış süreleri ve yol mesafeleri özel olarak ayarlanmıştır. Gün içinde sayı olarak fazla yayla gezip sizleri yormak ve ve her noktada 20’şer dakika kalmak yerine koştur koştur gezinin aksine daha rahat ve keyifli bir rota düzenlenmiştir.

-3 gece konaklamalı, 4 günlük bu gezimizde birbirinden farklı noktalara ayak basmış olacağız. Bu anlamda Türkiye’deki tek farklı Karadeniz gezisi!

-Fiyat politikası konusunda her zaman en duyarlı gezi ekibi olmaya özen gösteriyoruz.

-Son olarak, ekip olarak beğenmediğimiz, hayran kalmadığımız, deneyimlemediğimiz hiçbir yaylaya herhangi bir kişiyi götürmüyoruz!

ÜCRET 

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

-İstanbul – Trabzon ekonomi sınıfında gidiş – dönüş uçak biletleri

-Tüm konaklamalar

-Sabah-öğle-akşam yemekleri

-Tüm günlük turlar

-Milli park girişleri

-Seyahat sigortası

-Tüm havaalanı – otel transferleri

-Türkçe rehberlik hizmeti

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Kişisel Harcamalar

 

ÖDEME SİSTEMLERİ

-ÖDEMELERİNİZİ NAKİT OLARAK TAKSİTLENDİRME İMKANI BULUNMAKTADIR.

-KREDİ KARTI TAKSİTLİ ÖDEMELERİNDE VADE FARK UYGULANMAKTADIR 

– TUR DETAYLARINI ÖĞRENMEK VE TÜM SORULARINIZ İÇİN 0554 959 82 00 NO’LU NUMARADAN NESLİHAN HANIM İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ÖDEME KOŞULLARI

Öncelikle her gezimizde olduğu gibi bu gezi için de ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ön kayıt yaptıracağınız irtibat bilgisi 0532 341 19 03 Taner Bey’dir.

Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. 

 

KONAKLAMA

KONAKLAMA

Gito Dağ Evi – 1 Gece

Ayder  2 Gece

GRUPLARIMIZDAN KARELER

Summary
Article Name
KARADENİZ TURU - YAYLALAR TURU
Description
Karadeniz Turu - Yaylalar turu 14 FARKLI NOKTA - UÇAK DAHİL TÜRKİYE'NİN EN UCUZ TUR GARANTİSİ

Karayiplerde bir ada ülkesi olan Küba'ya sık sık turlar düzenlenmektedir. Küba Turu

You May Also Like

Leave a Reply