SEARCH

Filipinler Turları

Filipinler Turları

2019 FİLİPİNLER TURU – (6 ŞUBAT – 17 ŞUBAT 2019)

BAŞTAN SONA FİLİPİNLER TURLARI

2019 Filipinler turları ile her yıl olduğu gibi baştan sona Filipinler gezisi gerçekleştireceğiz. Filipinler Turu ile muhteşem bir tatile hazır olan herkesi aramıza bekliyoruz. Dünya’da eşi benzeri olmayan Filipinler rotası ile Filipinler’de görülecek yerler nereler hepsini göreceksiniz.

2650 USD

(TÜM TURLAR DAHİL)

MANİLA

BOHOL ADASI

PUERTO PRİNCESA

EL NIDO

BORACAY

(TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI MEVCUTTUR)

*ÖDEME DETAYLARI SAYFANIN EN AŞAĞISINDA DETAYLANDIRILMIŞTIR

KONTENJANIMIZ 20 KİŞİ İLE SINIRLIDIR

VİZESİZ!

EKSTRA TUR ÜCRETİ YOK!

TURLAR CAPELLA TOUR (Türsab No 10480 A Grubu) TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. 

İLETİŞİM 0530 403 55 87 

Yılbaşı Filipinler Turu

NERELERİ GÖRECEĞİZ:

MANİLA,

EL NİDO (2 gün tekne turu ile tüm lagünler ve birbirinden güzel minik adalar, snorkel noktaları)

PUERTO PRINCESA (Unesco Miras Listesine girmeye hak kazanmış Yeraltı Nehri)

BOHOL ADASI (çikolata tepeleri, Loboc nehrinde müzkli ve yemekli tekne turu, Tarsier maymunlarını ziyaret, Piton bahçesini ziyaret, ateş böcekleri gözlemi)

BORACAY ADASI (Filipinler’in en gözde adasında serbest zaman)

NOT: AŞAĞIDA OKUYACAĞINIZ DETAYLI TUR PROGRAMINDA TÜM OTELLER, TRANSFERLER, ÖZEL TURLAR, YEREL REHBERLER, İÇ HAT UÇUŞLARI, FERİBOTLAR, FERİBOT TRANSFERLERİ, MİLLİ PARK TURLARI, TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ, BÖLGELER İÇİN DAĞITILACAK OLAN TÜM İNFO KİTAPÇIKLAR “FİYATA DAHİLDİR”

TUR PROGRAMI

1.GÜN – 6 ŞUBAT 2019

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Dünyanın en iyi havayollarından Singapur Airlines ile Singapur aktarmalı olarak Filipinler’in başkenti Manila’ya uçuyoruz. 

2.GÜN – 7 ŞUBAT 2019

Manila otelimize transfer. Otelimizin Manila’nın en iyi 10 rooftoplarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Dileyenler rooftop’taki havuzda veya restaurant kısmında vakit geçirebilir, dileyenler Manila’nın sokaklarını keşfedebilir.

Konaklama Manila’daki otelimizde.

3.GÜN – 8 ŞUBAT 2019

Manila – Bohol adası uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.

Tropikal adalar turumuz başlıyor.

Muhteşem bir tam gün turu bizi bekliyor.

Öncelikle Bohol adasındaki, dünyada sadece bu bölgede ve Endonezya’nın doğusundaki ormanlarda bulunan Tarsier’leri ziyaret edeceğiz. Bu hayvanlara bayılacaksınız!

Sonrasında birbirinden güzel pirinç tarlaları ve köyden geçerek UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Çikolata Tepeleri’ne varış.

Çikolata Tepeleri’ni ziyaretimiz sırasında milli park içerisinde bulunan çeşitli aktiviteler sizi bekliyor, dilediğinizi yapabilirsiniz. Her ne kadar ürkütücü dursa da muhteşem manzara sunan zipbike’ı yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Çikolata Tepeleri ziyaretimizin ardından Loboc Nehri’ne doğru yola çıkıyoruz. Loboc Nehri’nde açık büfe öğle yemekli muhteşem bir nehir turu yapacağız. Bu turumuzda yerel müzisyenler bize eşlik edecek.

Loboc Nehri turumuzun ardından hemen 10 dakika sürüş mesafesinde bulunan zipline alanına geçiyoruz. Daha önceki grubumuzun deneyimlerini söylemek gerekirse, bu hayatınızda yapabileceğiniz en çılgın şey!

Loboc Vadisi üzerinde, nehir manzarası sizlere eşlik ederken 250 metre yükseklikte 65 km hızla uçmak ister misiniz? Korkmayın, sadece 22 saniye sürüyor 🙂

Yılbaşı Filipinler Turu

Sonrasında Asya’nın en büyük 2. pitonunun da bulunduğu bir çiftliği ziyaret ediyoruz.

Firefly watching olarak geçen ateşböceği turu gerçekleştireceğiz.

45 dakika boyunca zifiri karanlığın içinde, sağda – soldaki ağaçlarda yaşayan ateşböceklerinin muhteşem ışık şovuna tanıklık edeceğiz. 

Ayrıca kano sürüşü sırasında elinizi suya sokmayı unutmayın, planktonların ışıkları yol boyunca size eşlik edecek.

Ve Panglao’ya geri dönüyoruz.

Konaklama Panglao’daki otelimizde.

Yılbaşı Filipinler Turu

 

 

4.GÜN – 9 ŞUBAT 2019

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra havalimanına transfer ve Puerto Princesa için yolculuğumuz başlıyor.

Konaklama Puerto Princesa’daki otelimizde.

5.GÜN – 10 ŞUBAT 2019

Sabah kahvaltımızdan sonra Sabang Köyü’ne doğru yola çıkacağız.

Ortalama yarım saatlik bir yolculuktan sonra Sabang’a varacağız. Bu köyde açık büfe olarak öğle yemeğimizi yedikten sonra özel teknelerimize binip milli parka yaklaşık 20 dakikalık bir transfer gerçekleştireceğiz.

Bu transferden sonra milli parkın içinde ortalama 10 dakikalık bir yürüyüş ile Underground River (Yeraltı Nehri) turumuzu yapacağımız özel botlarımıza bineceğiz. 45 dakika boyunca Dünyanın 7 Yeni Doğa Harikası olan bu yeraltı nehrinde, rehberimiz eşliğinde muhteşem bir tur gerçekleştireceğiz. (Klostrofobisi olanlara önermiyoruz)

Yılbaşı Filipinler Turu

Bu turumuz sırasında üzerindeki dağ sularıyla beslenen ve birbirinden ilginç kaya oluşumlarının değişik renkleriyle süslenen yeraltı nehrine hayran kalacaksınız.

Turumuzun ardından araçlarımızla El Nido için haraket ediyoruz.

El Nido hala lokal özelliğini koruyan, lagünler arasında ufacık bir balıkçı kasabası. Son dönemde Asya turizm pazarında adından söz ettirmesinin sebebi ise kesinlikle çevresindeki doğal kireçtaşı oluşumu lagünler.

Kısa bir dinlenmeden sonra dileyenler ile otelimizden adımımızı sokağa attığımız gibi El Nido çarşısına çıkıyor ve birbirinden güzel ve ucuz balık restoranlarında akşam yemeği yiyoruz. Kasabada kısa bir yürüyüş yapma imkanımız da olacak.

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

6.GÜN – 11 ŞUBAT 2019

Sabah erken saatlerde bot turumuza başlayacağız. Herhangi bir yere transfer olmanıza gerek yok, botumuz bizi kumsala yanaşarak alacak ve muhteşem lagün turumuza başlayacağız.

El Nido’da bot turları çeşitlilik gösteriyor ve hepsi A,B,C,D şeklinde ayrılıyor. Bunlardan en meşhuru bizim de yapacağız Tour A, bu tam günlük turda 7 Komando Plajı’nı, Büyük – Küçük Lagünleri, Saklı Lagünü görecek ve muhteşem bir plajda barbekü yapacağız.

Büyük lagünde kanolarımızı kiralayıp 2 km lagünün içinde muhteşem bir tur yapacağız.

Akşamında otelimizin önünde ateşler yanmaya başlayacak, şezlonglarınızda dünyanın en güzel günbatımlarından birini izlemenin keyfini yaşayın.

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

Yılbaşı Filipinler Turu

7.GÜN – 12 ŞUBAT 2019

Sabah erken saatlerde bu sefer Tour C’yi yapmak için uyanıyoruz.

Tour C, A’dan sonraki en popüler tur rotası. Bugün de bir önceki günkü gibi pek çok lagünü, farklı plajları, gizli plajı , Helikopter adasını ziyaret edeceğiz. Yine aynı şekilde bir adada barbekü duraklaması yapacak ve birbirinden lezzetli etlerin, balıkların tadını çıkaracağız. (Tüm öğle yemeği barbekülerimiz açık büfe – sınırsız şekildedir)

Akşam gün batımında otelimize dönüş.

Konaklama El Nido’daki otelimizde.

 

8.GÜN – 13 ŞUBAT 2019

Sabah erken saatlerde havaalanına transfer ve El Nido – Boracay uçuşunu gerçekleştiriyoruz. 

Boracay en meşhur kumsalında yer alan otelimize yerleşip dinleniyoruz. Ve Filipinler’in en güzel adasında unutamayacağınız bir tatile hazır olun.

Konaklama Boracay’daki otelimizde

9.GÜN – 14 ŞUBAT 2019

Herkese adanın tadını çıkarması için serbest zaman olarak veriyoruz. 

Dileyen misafirlerimiz tuktuk kiralayarak adanın kuzeyini keşfedebilir, dileyen misafirlerimiz ise White Beach’te denizin ve kumun tadını çıkarabilir. 

Konaklama Boracay’daki otelimizde

Yılbaşı Filipinler Turu

10.GÜN – 15 ŞUBAT 2019

Kahvaltımızı aldıktan sonra adayı ve çevresini hatta yerel yaşama şahit olmanız için yarım günlük turumuz gerçekleşecek. Yoğun ve bir o kadar keyifli geçecek turumuzun ardından otele geri dönüş ve yine White Beach’te doyasıya keyif sizleri bekliyor olacak. 

Konaklama Boracay’daki otelimizde

11.GÜN – 16 ŞUBAT 2019

Sabah havaalanına transfer, transfer sonrası Manila’ya direk uçuş ve Singapur aktarmalı olarak İstanbul’a dönüş.

 

 

 

UÇUŞ DETAYLARI 

6 ŞUBAT 2019 1 ISTSIN HK21      I  1425 0545+1 
7 ŞUBAT 2019 2 SINMNL HK21     2  1215 1555   

 
16 ŞUBAT 4 MNLSIN HK21      3  1900 2245   
17 ŞUBAT 5 SINIST HK21       3  0150 0825   

DİĞER TURLARA GÖRE AVANTAJIMIZ 

BU TURUN DİĞER TURLARA GÖRE AVANTAJI NEDİR?

-Bu gezimiz tamamen bizim tarafımızdan çizilen çok özel bir rotadır. Filipinler’in tüm tropikal adalarını kapsamaktadır.

-Gezimizdeki kalış süreleri ve yol mesafeleri özel olarak ayarlanmıştır. Filipinler ulaşım konusunda büyük sıkıntısı olan bir ülke ve bir yerden bir yere gidiş – gelişler tahmin ettiğinizden çok daha fazla sürelere çıkabiliyor.

-Gezimizde Filipinler’in en özel lagün adaları tekne turlarımıza dahil oluyor. Toplamda El Nido’da 2 tam gün tekne turlarımız mevcut.

-9 gece konaklamalı, 11 günlük bu gezimizde birbirinden farklı noktaya ayak basmış olacağız. Bu anlamda Türkiye’deki tek gezi!

-Gezilerimizde otelimize çekilip serbest zaman anlayışımız hiçbir zaman olmuyor. Sizlere bölgedeki en iyi restoranları, en iyi barları, en iyi alışveriş yerlerini de göstererek bütçenize yardımcı oluyor, hatta sizler için pazarlık dahi yapıyoruz. Hiçbir turistik yere, ederinin 10 katı ücretler ödenmesine izin vermiyoruz!

-Gezilerimizde kullandığımız tekne , kano turları ya da günlük turlar herhangi bir tura katılmamızla oluşmuyor. Tamamen tarafımıza tahsis edilen botlarla, otobüslerle gezilerimizi gerçekleştiriyoruz.

-Fiyat politikası konusunda her zaman en duyarlı gezi ekibi olmaya özen gösteriyoruz.

-Son olarak, ekip olarak beğenmediğimiz, hayran kalmadığımız, deneyimlemediğimiz hiçbir adaya herhangi bir kişiyi götürmüyoruz!

ÜCRET 

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

-İstanbul – Singapur – Manila alanında Singapur Airlines ile ekonomi sınıfında gidiş – dönüş uçak biletleri

-Tüm konaklamalar

-Tüm ara uçuşlar

-Tüm günlük turlar

 

-Underground River transferleri, gezi ve milli park giriş biletleri

-Firefly Watching tur biletleri

 

-Seyahat sigortası

-Tüm havaalanı – otel – liman transferleri

-Türkçe rehberlik hizmeti

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-75 USD rehberlik ücreti + 25 USD bahşiş ücreti (Gezi günü, havaalanında rehbere ödenir)

-Filipinler’in bazı havaalanı ve limanlarında uygulanan vergiler (Ortalama 2 dolar civarı oluyor)

ÖDEME SİSTEMLERİ

-ÖDEMELERİNİZİ NAKİT OLARAK TAKSİTLENDİRME İMKANI BULUNMAKTADIR.

-KREDİ KARTI TAKSİTLİ ÖDEMELERİNDE VADE FARK UYGULANMAKTADIR 

– TUR DETAYLARINI ÖĞRENMEK VE TÜM SORULARINIZ İÇİN 0530 403 55 87 NO’LU NUMARADAN ORKUN BEY İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ÖNEMLİ BİLGİLER

-Tüm uluslar arası uçuşlarımız dünyanın en iyi havayollarından Singapur Airlines ile gerçekleşmektedir.

-Tüm iç hat uçuşlarımız Asya’nın önde gelen havayollarından Cebu Pasific ile gerçekleşmektedir.

ÖDEME KOŞULLARI

Öncelikle her gezimizde olduğu gibi bu gezi için de ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ön kayıt yaptıracağınız irtibat bilgisi 0530 403 55 87 Orkun Bey’dir.

Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. 

VİZE 

Tayland turumuz için vize almanıza gerek yoktur. 6 ay geçerliliği olan pasaportunuz ile ülkeye giriş yapabilirsiniz.

Pasaportunuzun süresi 6 aydan az ise lütfen seyahat tarihinden 2 ay önce yeni pasaportunuzu çıkarınız.

[/wptabcontent]

 

GRUPLARIMIZDAN KARELER

Summary
Article Name
FİLİPİNLER TURLARI
Description
Filipinler Turları ile Filipinler tatilinizi en iyi şekilde organize ediyoruz. Baştan sona filipinler turu ile görmedik yer kalmayacak

Karayiplerde bir ada ülkesi olan Küba'ya sık sık turlar düzenlenmektedir. Küba Turu

You May Also Like

Leave a Reply